up
ara
Ali Atay

Ali Atay

Burak

Burak

@burakinanli

Ali Atay - Belki
Almadan verip,
Yanlıştan dönüp,
Belkiden geçip,
Şimdi gitmek vakti.
Ali Atay
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Limonata
2015
Başrollünde oyuncu Ertan Saban yer aldığı, yönetmenliğini Ali Atay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Limonata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümlü Dünya
2017
Haydarpaşa Garı’nda bulunan ve yıllardır aileden aileye geçen bir lokantanın işletmeciliğini yapan Mermer ailesi sade ve sıradan bir hayat sürdürüyor gibi görünmektedirler. Fakat göründüklerinin aksine, karanlık işler yapan büyük bir organizasyona bağlıdırlar. Ancak bazı kuralları ihlal etmeleri ve kimliklerinin ortaya çıkmasıyla birlikte işler karışacak ve büyük bir kovalamaca başlayacaktır.
O Şimdi Mahkum
2005
Başrollünde oyuncu Fadik Sevin Atasoy yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Şimdi Mahkum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İyi Seneler Londra
2007
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, yönetmenliğini Berkun Oya üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Seneler Londra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ayla
2017
Kore Savaşı'nın sürdüğü yıllarda yaşanmış olan bir olaydan esinlenilerek çekilen filmde, savaş esnasında ailesini kaybeden küçük bir Koreli kıza kendi kızıymış gibi sahip çıkan ve aylarca cehpede ona gözü gibi bakan bir askerin ve Ayla adını verdiği küçük kızın hikayesini izliyoruz.
Eşref Saati
2007
Başrollünde oyuncu Yetkin Dikinciler yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eşref Saati isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çeşm-i Bülbül
2005
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çeşm-i Bülbül isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapma Diyorum
2009
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yapma Diyorum isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gönül Ferman Dinlemiyor
2010
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gönül Ferman Dinlemiyor isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kılıç Günü
2010
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kılıç Günü isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0