up
ara
‹ Ali Atay

Ali Atay Filmleri

2015
Başrollünde oyuncu Ertan Saban yer aldığı, yönetmenliğini Ali Atay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Hastalık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Limonata isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Haydarpaşa Garı’nda bulunan ve yıllardır aileden aileye geçen bir lokantanın işletmeciliğini yapan Mermer ailesi sade ve sıradan bir hayat sürdürüyor gibi görünmektedirler. Fakat göründüklerinin aksine, karanlık işler yapan büyük bir organizasyona bağlıdırlar. Ancak bazı kuralları ihlal etmeleri ve kimliklerinin ortaya çıkmasıyla birlikte işler karışacak ve büyük bir kovalamaca başlayacaktır.
2005
Başrollünde oyuncu Fadik Sevin Atasoy yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden O Şimdi Mahkum isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2007
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, yönetmenliğini Berkun Oya üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Seneler Londra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Kore Savaşı'nın sürdüğü yıllarda yaşanmış olan bir olaydan esinlenilerek çekilen filmde, savaş esnasında ailesini kaybeden küçük bir Koreli kıza kendi kızıymış gibi sahip çıkan ve aylarca cehpede ona gözü gibi bakan bir askerin ve Ayla adını verdiği küçük kızın hikayesini izliyoruz.
2009
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, yönetmenliğini Emre Sahin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 40 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, yönetmenliğini Emre Sahin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden çanta isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Başrollünde oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan yer aldığı, yönetmenliğini Ali Muhsin Ünlü üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Aydınlatırsın Geceyi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2019
Avustralya'da yaşayan iki Türk genç devecilik ve dondurma satarak geçimlerini sağlamaktadır. 1915 yılında savaş çıktığını öğrenen gençler, cepheye Çanakkale'ye gitmeye karar verirler. Ancak bu istekleri yetkililer tarafından engellenir adadan çıkmalarına izin verilmez. İngilizlerin Avustralya'da Türkler lehine broşür dağıtarak propaganda yaptığını öğrenen iki genç, ülkelerine dönüp veremedikleri mücadeleyi Avustralya'da göstermeye karar verirler.