up
ara
Yasemin Ergene

Yasemin Ergene

Hırsız Var
2005
Başrollünde oyuncu Gülse Birsel yer aldığı, yönetmenliğini Oğuzhan Tercan üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hırsız Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vizontele Tuuba
2003
Birkaç yıl önce televizyon ile tanışan bir Güneydoğu köyüne bir köy öğretmeni atanır. Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen kitap bağışları sayesinde köye bir kütüphane yapılır, ancak köylüler okumak yerine televizyon izlemeyi tercih etmektedir. Bunun üzerine kütüphaneye bir televizyon getirilir. Bu sırada tüm Türkiye'de yaşanan siyasi olaylardan bu köy de etkilenir.
Doktorlar
2006
Başrollünde oyuncu Ayşen İnci yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doktorlar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Koçum Benim
2002
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dostluk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Basketbol türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koçum Benim isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ah Be İstanbul
2004
Başrollünde oyuncu İpek Tuzcuoğlu yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ah Be İstanbul isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çocuğun Var Derdin Var
2004
Başrollünde oyuncu Yasemin Ergene yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çocuğun Var Derdin Var isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Babam Adam Olacak
2008
Başrollünde oyuncu Ali Düşenkalkar yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babam Adam Olacak isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0