up
ara
Mary Elizabeth Mastrantonio

Mary Elizabeth Mastrantonio

Robin Hood: Hırsızlar Prensi
1991
Robin ve grubu İngiltere'ye geri döner ve Nottingam valisinin zorbalıklarına şahit olur. Valinin cezasını kendileri kesecektir.
Komediler Kralı
1983
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komediler Kralı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Derinlik Sarhoşluğu
1989
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, yönetmenliğini James Cameron üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Soğuk Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Derinlik Sarhoşluğu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Limbo
1999
Başrollünde oyuncu David Strathairn yer aldığı, yönetmenliğini John Sayles üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Limbo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Dilek
1995
Başrollünde oyuncu Patrick Swayze yer aldığı, yönetmenliğini Martha Coolidge üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Dilek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Without A Trace
2002
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Without A Trace isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Law And Order: Criminal ıntent
2001
Başrollünde oyuncu Julia Ormond yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Law And Order: Criminal ıntent isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Limitless
2015
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0