up
ara
Michael B. Jordan

Michael B. Jordan

Sonuna Kadar
2001
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Brian Robbins üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sonuna Kadar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik Dörtlü
2015
Bilim araştırmaları yapan genç, ışınlanma makinesini icat etmiştir. Bunun sayesinde bir ödül kazanır. Bu icadı bir gece denemeyi düşünen gençler beklenmedik bir sonuç ile karşılaşırlar.
Blackout
2007
Başrollünde oyuncu Jeffrey Wright yer aldığı, yönetmenliğini Jerry LaMothe üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blackout isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doğaüstü
2012
Başrollünde oyuncu Michael B. Jordan yer aldığı, yönetmenliğini Josh Trank üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doğaüstü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Creed: Efsanenin Doğuşu
2015
Apollo'nun oğlunun babasının adı Creed ile Rocky antrenörlüğünde boks dünyasına girişi ve müsabakaları konu ediliyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0