up
ara
Rhys Darby

Rhys Darby

Bay Evet
2008
Carl Allen, bir gün hayatını değiştirmek için her şeye evet dedirtmeyi hedefleyen bir yardım programına katılır. Başlarda her şey yolunda gider, hatta hayatı eskisinden daha pozitif ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Ancak bir süre sonra her şeye evet demek bazı sorunları da beraberinde getirir.
Diagnosis Death
2009
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, yönetmenliğini Jason Stutter üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Diagnosis Death isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jumanji: Welcome to the Jungle
2017
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Liebesman üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jumanji: Welcome to the Jungle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Love Birds
2011
Başrollünde oyuncu Craig Hall yer aldığı, yönetmenliğini Paul Murphy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love Birds isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aylak Vampirler
2014
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, yönetmenliğini Jemaine Clement üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aylak Vampirler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Flight of the Conchords
2007
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Flight of the Conchords isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wrecked
2016
Başrollünde oyuncu Rhys Darby yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wrecked isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0