up
ara
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz Kimdir?

Şaka gibi 23 Nisan 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Türk asıllıdır. Komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmendir.
Mnemosyne

Mnemosyne

@mnemosyne

G.O.R.A filminde dört farklı karakteri canlandırmıştır. Filmin senaryosu da Cem Yılmaz'a aittir.
Cem Yılmaz
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Mnemosyne

Mnemosyne

@mnemosyne

Tolga Çevik'in kayınbiraderidir.
Cem Yılmaz
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Hokkabaz
2017
Pek Yakında kitabının da yazarı Pek Yakında ve Alibaba ve 7 Cüceler kitaplarının da yazarı Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan Hokkabaz kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751038371 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hokkabaz isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Hokkabaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pek Yakında
2017
Hokkabaz ve Alibaba ve 7 Cüceler kitaplarının da yazarı Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan Pek Yakında kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751038357 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pek Yakında isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Pek Yakında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alibaba ve 7 Cüceler
2017
Hokkabaz ve Pek Yakında kitaplarının da yazarı Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan Alibaba ve 7 Cüceler kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751038364 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alibaba ve 7 Cüceler isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Alibaba ve 7 Cüceler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A.R.O.G
2017
Hokkabaz ve Pek Yakında kitaplarının da yazarı Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan A.R.O.G kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751038326 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A.R.O.G isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. A.R.O.G kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
G.O.R.A
2017
Hokkabaz ve Pek Yakında kitaplarının da yazarı Cem Yılmaz tarafından kaleme alınan G.O.R.A kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2017 yılında 9789751038340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan G.O.R.A isimli kitap 247 sayfadan oluşuyor. G.O.R.A kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
G.O.R.A.
2004
Uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A gezegenine getirilen Arif, gezegenden kaçmanın yollarını arar. Bu sırada Komutan Logar'ın kızı Ceku'ya aşık olur ve onu da kendisiyle beraber Dünya'ya gelmeye ikna etmeye çalışır.
Her Şey Çok Güzel Olacak
1998
Başrollünde oyuncu Cem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Vargı üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, İstanbul türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A.R.O.G
2008
Arif, G.O.R.A gezegeninden kaçtıktan sonra ondan intikam almak isteyen Komutan Logar, Arif'i zaman makinesiyle taş devrine gönderir.
Ali Baba ve 7 Cüceler
2015
Işlerini büyütüp geliştirip zengin olma hayali kuran Şenay ve İlber, hiç ummadıkları şekilde en olmamaları gereken yerde olurlar. Zenginlik hayali kurarken büyük bir tehlikenin içinde bulurlar kendilerini. Artık tek düşündükleri ve yapmaları gerekwn hem kendilerini hem de dünyayı bu tehlikeden kurtarmaktır.
Yahşi Batı
2010
Aziz Bey ve Lemi Bey, özel bir görev için padişah tarafından görevlendirilen iki Osmanlı yetkilisidir. Yolculukları sırasında haydutlar tarafından saldırıya uğrarlar ve yanlarındaki değerli elması çaldırırlar. Çalınan elması bulabilmek için maceradan maceraya atılan ikilinin başına gelmedik şey kalmaz.
Sence kaç puan almalı?
9.5
2 oy
0