up
ara
Jeffrey Dean Morgan

Jeffrey Dean Morgan

Not: Seni Seviyorum
2007
Mutlu bir evliliği olan Holly, bir hastalık sonucu kocası Gerry'yi kaybeder. Ölümünden sonra karısının çok yalnızlık çekeceğini bilen Gerry, hayatının son zamanlarını Holly'ye mektuplar yazarak geçirir ancak bu mektuplar kendisi ölene kadar karısının eline geçmeyecektir. Holly, ilk mektubu 30. yaş gününde alır. Bundan sonra gelen düzenli mektuplar Holly'nin hayatına yön verecektir.
Watchmen
2009
Başrollünde oyuncu Matthew Goode yer aldığı, yönetmenliğini Zack Snyder üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Süper Kahraman türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Watchmen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kazara Koca
2008
Başrollünde oyuncu Sam Shepard yer aldığı, yönetmenliğini Griffin Dunne üstlendiği film Evlilik türünde izleyicisini bekliyor.Evlilik, İntikam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kazara Koca isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Operasyon: Kızıl Şafak
2012
Başrollünde oyuncu Josh Hutcherson yer aldığı, yönetmenliğini Dan Bradley üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Operasyon: Kızıl Şafak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dead & Breakfast
2004
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Leutwyler üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dead & Breakfast isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Supernatural
2005
Anneleri bir şeytan tarafından öldürüldükten sonra babalarıyla beraber doğaüstü varlıkları avlamayı öğrenen ve babalarının kaybolmasının ardından kendilerini şeytanları yok etmeye ve sevdikleri insanları korumaya adayan Winchester kardeşlerin başından geçen olayları anlatan korku ve gerilim serisidir.
Grey's Anatomy
2005
Başrollünde oyuncu Katherine Heigl yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Grey's Anatomy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Extant
2014
Başrollünde oyuncu Halle Berry yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Uzaylı türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Uzaylı, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Extant isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0