up
ara
Gülsen Tuncer

Gülsen Tuncer

Karartma Geceleri
1990
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, yönetmenliğini Yusuf Kurçenli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karartma Geceleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Derya Gülü
1979
Başrollünde oyuncu İhsan Yüce yer aldığı, yönetmenliğini Süreyya Duru üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Derya Gülü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hasan Boğuldu
1990
Başrollünde oyuncu Hülya Avşar yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Aksoy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hasan Boğuldu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaşam Kavgası
1975
Başrollünde oyuncu Ayhan Işık yer aldığı, yönetmenliğini Ertem Göreç üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaşam Kavgası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Allahım Sen Bilirsin
1989
Başrollünde oyuncu Ferdi Tayfur yer aldığı, yönetmenliğini Faruk Turgut üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Allahım Sen Bilirsin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Istanbul
1983
Başrollünde oyuncu Savaş Dinçel yer aldığı, 1983 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Istanbul isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bugünün Saraylısı
2013
Başrollünde oyuncu Ahmet Sezerel yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bugünün Saraylısı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşten Günler
1988
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, 1988 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ateşten Günler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk-ı Memnu
2008
Eşi vefat ettikten sonra içine kapanan ve kendisini çocuklarına adayan Adnan, aradan yıllar geçtikten ve çocukları büyüdükten sonra hiç beklenmedik bir şekilde Bihter adında genç bir kadına aşık olur ve onunla hayatını birleştirir. Ancak, Adnan'ın öz çocuğu gibi sevdiği evlatlık oğlu Behlül ile Bihter arasında yasak bir aşk başlaması, yıllardır sakin bir hayat sürdürmüş olan ailenin hayatını geri dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0