up
ara
Alice Eve

Alice Eve

Sahne Güzeli
2004
Kadınların sahneye çıkmasının yasak olduğu günlerin sonunda, kraldan yeni bir emir gelir. Artık kadın rollerini kadınlar oynayacaktır. Bu sayede Maria’nın yıldızı parlamaya başlar. Kadın rollerini oynayan Edward ise bu durumdan hoşlanmaz. Maria ve Edward’ın yolları bu sayede kesişir.
Sınırı Geçmek
2009
Başrollünde oyuncu Ashley Judd yer aldığı, yönetmenliğini Wayne Kramer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sınırı Geçmek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kocaman Bir Hiç
2006
Başrollünde oyuncu Natascha McElhone yer aldığı, yönetmenliğini JeanBaptiste Andrea üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kocaman Bir Hiç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Starter For 10
2006
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Tom Vaughan üstlendiği film Okul türünde izleyicisini bekliyor. Okul, Eğitim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Starter For 10 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Bitmeden
2014
New York'tan Manhattan'a gitmek için 1.30 trenine yetişmeye çalışan bir kadın yolda soyulur ve treni kaçırır. Gecenin karanlığında tek başına kalan kadın genç bir adamla tanışır. İkilinin arasında duygusal bir bağ kurulur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0