up
ara
Arielle Kebbel

Arielle Kebbel

Denizden Gelen Kız
2006
Başrollünde oyuncu Emma Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Elizabeth Allen üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Denizden Gelen Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Amerikan Pastası Bando Takımı
2005
Başrollünde oyuncu Eugene Levy yer aldığı, yönetmenliğini Steve Rash üstlendiği film Okul türünde izleyicisini bekliyor.Okul, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Pastası Bando Takımı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
John Tucker Ölmeli
2006
Başrollünde oyuncu Sophia Bush yer aldığı, yönetmenliğini Betty Thomas üstlendiği film Romantik Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Romantik Komedi, İntikam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden John Tucker Ölmeli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Soul Plane
2004
Başrollünde oyuncu Sofia Vergara yer aldığı, yönetmenliğini Jessy Terrero üstlendiği film Komik türünde izleyicisini bekliyor.Komik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Soul Plane isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırmızı Sis
2008
Başrollünde oyuncu Sarah Carter yer aldığı, yönetmenliğini Paddy Breathnach üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Sis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0