up
ara
‹ Zihni Göktay

Zihni Göktay Filmleri

2014
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Makinesi 1973 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1984
Başrollünde oyuncu Uğur Yücel yer aldığı, yönetmenliğini Yavuz Turgul üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fahriye Abla isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Egemen Ertürk üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıngıraklı Top isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1984
Başrollünde oyuncu Aydemir Akbaş yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Aksoy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üşütük isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, yönetmenliğini Murat Onbul üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile, Türk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ulan İstanbul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Kudret, kendi halinde sakin bir hayat yaşayan bir adamken, bir arkadaşı yüzünden bir soyguna karışır ve hayatı tepetaklak olur.
1976
Seferoğulları ve Tellioğulları aileleri yıllardan beri birbirlerine rakiptirler. Yeşil Vadi'yi alabilmek için aralarında komik olayların yaşanmasına sebep olan bir çekişme yaşanır.
2017
Yaşamak Güzel Şey, Müfit Can Saçıntı'nın üçüncü filmidir. Yerli komedi türündeki filmde, ezik bir karakterin bir anti kahramana dönüşmesinin hikayesini izleyeceğiz.