up
ara
Cemal Şanlı

Cemal Şanlı

Uluslararası Ticari Akitlerin Hazırlanması ve Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları
2016
Devletler Hususi Hukuku Genel Prensipler - Kanunlar İhtilafı - Milletlerarası Usul Hukuku - Yabancı Mahkeme ve Hakem Kararların Tanınması ve Tenfizi kitabının da yazarı Cemal Şanlı tarafından kaleme alınan Uluslararası Ticari Akitlerin Hazırlanması ve Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Hukuk Uygulama Kitapları yayınevinden 2016 yılında 9786053779117 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uluslararası Ticari Akitlerin Hazırlanması ve Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları isimli kitap 618 sayfadan oluşuyor. Uluslararası Ticari Akitlerin Hazırlanması ve Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Devletler Hususi Hukuku Genel Prensipler - Kanunlar İhtilafı - Milletlerarası Usul Hukuku - Yabancı Mahkeme ve Hakem Kararların Tanınması ve Tenfizi
2018
Uluslararası Ticari Akitlerin Hazırlanması ve Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları kitabının da yazarı Cemal Şanlı tarafından kaleme alınan Devletler Hususi Hukuku Genel Prensipler - Kanunlar İhtilafı - Milletlerarası Usul Hukuku - Yabancı Mahkeme ve Hakem Kararların Tanınması ve Tenfizi kitabı Akademik, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Basın Yayım yayınevinden 2018 yılında 9786053775652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devletler Hususi Hukuku Genel Prensipler - Kanunlar İhtilafı - Milletlerarası Usul Hukuku - Yabancı Mahkeme ve Hakem Kararların Tanınması ve Tenfizi isimli kitap 604 sayfadan oluşuyor. Devletler Hususi Hukuku Genel Prensipler - Kanunlar İhtilafı - Milletlerarası Usul Hukuku - Yabancı Mahkeme ve Hakem Kararların Tanınması ve Tenfizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0