up
ara
Craig Parker

Craig Parker

Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi
2009
Başrollünde oyuncu Michael Sheen yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Tatopoulos üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
No One Can Hear You
2001
Başrollünde oyuncu Daniel Gillies yer aldığı, yönetmenliğini John Laing üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden No One Can Hear You isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Weekend Lovers
2006
Başrollünde oyuncu Craig Parker yer aldığı, yönetmenliğini Kiran Shah üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Weekend Lovers isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Soldier's Sweetheart
1998
Başrollünde oyuncu Kiefer Sutherland yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Michael Donnelly üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Soldier's Sweetheart isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
2002
Filmin konusunu, Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi kitabının 2. kitabı olan İki Kule bölümü oluşturmaktadır. Genel olarak yüzük taşıyıcısı kahramanların yolculuk hikayeleri ve Rohan Krallığını yerle bir etmek üzere İsengard'dan ayrılan, Saruman'ın komutansındaki 10.000 kişilik Uruk-Hai ordusuyla, Rohan kralı Théoden komutasındaki Rohirim ordusunun gerçekleştirdiği savaşı konu edilmiştir. Bu savaş Borukent (Hornburg) savaşı diye adlandırılmaktadır.
Zeyna
1995
Mitolojik kahraman Zeyna'nın efsaneleşmiş savaşlarını ve eski tanrılara karşı verdiği mücadeleyi anlatan dizi.
Arayıcının Efsanesi
2008
Başrollünde oyuncu Bruce Spence yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arayıcının Efsanesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Reign
2013
Başrollünde oyuncu Anna Popplewell yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reign isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: Blood And Sand
2010
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0