up
ara
Evangeline Lilly

Evangeline Lilly

İtalya'da Aşk
2003
Başrollünde oyuncu Carly Schroeder yer aldığı, yönetmenliğini Jim Fall üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İtalya'da Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Haftasonu
2006
Başrollünde oyuncu Chelan Simmons yer aldığı, yönetmenliğini Pat Holden üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Haftasonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı
2014
Evlerini ve hazinelerini Smaug'tan geri alan cüceleri, üçlemenin bu son filminde yeni bir zorluk beklemektedir. Smaug'un öldüğünü duyan tüm ırklar hazineden pay almak üzere Erebor'a doğru yola çıkar. Erebor'un önündeki topraklar büyük bir savaşa sahne olmak üzeredir.
Afterwards
2008
Başrollünde oyuncu Romain Duris yer aldığı, yönetmenliğini Gilles Bourdos üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Afterwards isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ant-Man
2015
Başrollünde oyuncu John Slattery yer aldığı, yönetmenliğini Peyton Reed üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Marvel türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ant-Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lost
2004
Bir uçak kazasından sağ çıkan bir grup insan, tropik bir adada yaşam mücadelesi vermeye başlar. Hayatta kalabilmek ve kurtulmanın bir yolunu bulabilmek için işbirliği yapmaları gerekmektedir. Dizi, bir yandan adada yaşananları anlatırken bir yandan da flashbacklerle sağ kalanların geçmişlerine yer verir.
Karar Günü
2002
Başrollünde oyuncu Evangeline Lilly yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karar Günü isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0