up
ara
Sean Faris

Sean Faris

Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler
2005
Başrollünde oyuncu Danielle Panabaker yer aldığı, yönetmenliğini Raja Gosnell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Asla Pes Etme
2008
Başrollünde oyuncu Djimon Hounsou yer aldığı, yönetmenliğini Jeff Wadlow üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asla Pes Etme isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sleepover
2004
Başrollünde oyuncu Sara Paxton yer aldığı, yönetmenliğini Joe Nussbaum üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sleepover isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daima Güçlü
2008
Başrollünde oyuncu Neal McDonough yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Little üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daima Güçlü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dövüşçülerin Kralı
2010
Başrollünde oyuncu Maggie Q yer aldığı, yönetmenliğini Gordon Chan üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dövüşçülerin Kralı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
One Tree Hill
2003
Birbirinden oldukça zıt hayatlar sürdüren iki gencin yolları basketbol tutkuları sayesinde kesişir. Ancak tek ortak noktaları basketbol değildir. Yıllar önce yaşanmış olan ve onlardan saklanan olaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0