up
ara
Hazal Kaya

Hazal Kaya

Çalgı Çengi
2010
Gürkan ve Salih, çeşitli organizasyonlarda sahne alarak para kazanmaktadırlar. Bir gün bir kömürlükte sahne almak üzere hazırlanırken bir mafyanın rehin aldığı güvenlik görevlisini sorgulamak üzere bu mekana gelince, işler biraz karışır.
İtirazım Var
2014
Camide işlenen bir cinayetle başlayan filmde imam Selam Bulut suçun üstüne kalmaması için polisten ayrı olarak cinayeti çözmeye çalışır. Konuyu deştikçe, ipuçlarını takip ettikçe beklenmedik olaylar çıkar. Film ilerledikçe Selman Bulut'un da o bildiğimiz imamlardan olmadığını anlıyoruz.
Bu Son Olsun
2012
Başrollünde oyuncu Engin Altan Düzyatan yer aldığı, yönetmenliğini Orçun Benli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bu Son Olsun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ay Büyürken Uyuyamam
2011
Başrollünde oyuncu Ayça Bingöl yer aldığı, yönetmenliğini Şerif Gören üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ay Büyürken Uyuyamam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A.Ş.K
2013
Başrollünde oyuncu Nebahat yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A.Ş.K isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Genco
2007
Başrollünde oyuncu Selen Seyven yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Kanal D türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kanal D, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Genco isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk-ı Memnu
2008
Eşi vefat ettikten sonra içine kapanan ve kendisini çocuklarına adayan Adnan, aradan yıllar geçtikten ve çocukları büyüdükten sonra hiç beklenmedik bir şekilde Bihter adında genç bir kadına aşık olur ve onunla hayatını birleştirir. Ancak, Adnan'ın öz çocuğu gibi sevdiği evlatlık oğlu Behlül ile Bihter arasında yasak bir aşk başlaması, yıllardır sakin bir hayat sürdürmüş olan ailenin hayatını geri dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.
Taşların Sırrı ()
2002
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taşların Sırrı () isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Yaz Balkanlar
2012
Başrollünde oyuncu Tuğçe Kazaz yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Dostluk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Yaz Balkanlar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Acemi Cadı
2006
Başrollünde oyuncu Rasim Öztekin yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acemi Cadı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0