up
ara
Cemil Hakan Korkmaz

Cemil Hakan Korkmaz

Kurtuluş Savaşı'nın İkinci Cephesi İç İsyanlar
2012
İttihat ve Terakki ve Heyet-i Temsiliye kitaplarının da yazarı Cemil Hakan Korkmaz tarafından kaleme alınan Kurtuluş Savaşı'nın İkinci Cephesi İç İsyanlar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2012 yılında 9789752109698 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtuluş Savaşı'nın İkinci Cephesi İç İsyanlar isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kurtuluş Savaşı'nın İkinci Cephesi İç İsyanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İttihat ve Terakki
0
Kurtuluş Savaşı'nın İkinci Cephesi İç İsyanlar kitabının da yazarı Cemil Hakan Korkmaz tarafından kaleme alınan İttihat ve Terakki kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Profil Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789759964030 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İttihat ve Terakki isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. İttihat ve Terakki kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heyet-i Temsiliye
2015
Kurtuluş Savaşı'nın İkinci Cephesi İç İsyanlar ve İttihat ve Terakki kitaplarının da yazarı Cemil Hakan Korkmaz tarafından kaleme alınan Heyet-i Temsiliye kitabı Tarih, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Profil Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789759967819 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Heyet-i Temsiliye isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Heyet-i Temsiliye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0