up
ara
Alper Saldıran

Alper Saldıran

Anadolu Kartalları
2011
Başrollünde oyuncu İlhan Şeşen yer aldığı, yönetmenliğini Ömer Vargı üstlendiği film Uçak türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Uçak, Pilot türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anadolu Kartalları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anamız Var
2018
Başrollünde oyuncu Alper Saldıran yer aldığı, Aile türünde izleyicisini bekliyor. Komedi ve Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anamız Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları Anamız Var hakkındaki fikirlerinizi merak ediyor!
Sağ Salim
2012
Kimsesiz olan kamyon şoförü Salim'in bir cenazeyi Mersin'den Sivas' a ücretsiz olarak taşımayı kabul etmesiyle komik maceralara dalması bir olur.
Seni Seven Ölsün
2016
Karadeniz'de bir köy, birbirini seven insanların kavuşmasını engelleyen bir tılsımın etkisi altındadır. Birbirine düşman ailelerin çocukları olan ve birbirlerini seven iki genç, bu duruma bir son vermeye karar verir. Böylece el ele vererek eğlenceli ve romantik bir maceraya çıkarlar.
Kara İnci
2007
Başrollünde oyuncu Yetkin Dikinciler yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara İnci isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kalbim Ege'de Kaldı
2015
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Kanal D türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kanal D, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalbim Ege'de Kaldı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yerden Yüksek
2010
Başrollünde oyuncu Altan Erkekli yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yerden Yüksek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beni Böyle Sev
2013
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Böyle Sev isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0