up
ara
Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç

Kıskanmak
2009
Başrollünde oyuncu Serhat Tutumluer yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kıskanmak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Organize İşler
2005
Bir otomobil hırsızı ile stand up gösterileri ile hayatını kazanmaya çalışan umutsuz bir adamın yolları tesadüfen kesişir. Bundan sonra yollarına beraber devam eden ikilinin başları bir türlü beladan kurtulmaz.
Bir Avuç Deniz
2011
Başrollünde oyuncu Can Gürzap yer aldığı, yönetmenliğini Leyla Yılmaz üstlendiği film Romantizm türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantizm, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Avuç Deniz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çanakkale: Yolun Sonu
2013
Başrollünde oyuncu Yetkin Dikinciler yer aldığı, yönetmenliğini Kemal Uzun üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çanakkale: Yolun Sonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Elveda Rumeli
2007
Başrollünde oyuncu Şebnem Sönmez yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Köy türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Elveda Rumeli isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Affedilmeyen
2007
Başrollünde oyuncu Dinçer yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Affedilmeyen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bu Kalp Seni Unutur Mu?
2009
Başrollünde oyuncu Tuba yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bu Kalp Seni Unutur Mu? isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muhteşem Yüzyıl
2011
10. Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatı, dönemin saray ve harem hayatı, saray içi entrikalar ve Hürrem Sultan'ın çocuklarını başa getirmek için girdiği mücadeleler anlatılmaktadır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0