up
ara
‹ Jamie Dornan

Jamie Dornan Filmleri

2006
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Sofia Coppola üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marie Antoinette isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Başrollünde oyuncu Jamie Dornan yer aldığı, yönetmenliğini David Rocksavage üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shadows In The Sun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Başrollünde oyuncu Ali Suliman yer aldığı, yönetmenliğini Dominique Deruddere üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Romantik, Hayvan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Flying Home isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
2017
E. L. James'in romanlarından uyarlanan serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu, 10 Şubat 2017'de izleyicilerle buluşuyor. Yaşadıklarından sonra Christian'dan uzak durma kararı alan Anastasia, bu kararını uzun süre devam ettiremez ve kendisini yeniden Christian'ın kollarında durur. Çift, ilişkilerini düzene sokmak için çaba harcasa da Christian'ın geçmişinden çıkıp gelen bazı kişiler, büyük engellere sebep olacak.
2018
Başrollünde oyuncu Jamie Dornan yer aldığı, yönetmenliğini James Foley üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Erotik, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Özgürlüğün Elli Tonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Gerçek bir hikayeye dayanan film, Reinhard Heydrich adında bir SS generaline düzenlenen suikasti ele alıyor. 1941'in sonlarında Çekoslavakya Almanya'nın kontrolündeyken, Reinhard Heydrich, Avrupa'da Yahudi bırakmamayı hedefleyen Nihai Çözüm projesini yönetmektedir. Bu sırada iki gizli ajan, Anthropoid Operasyonu ile Heydrich'i öldürmeleri için görevlendirilir.
2016
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Richie Smyth üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jadotville Kuşatması isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Liz Jensen'in kitabından uyarlanan fantastik - bilim kurgu türündeki film, geçirdiği tüm ölümcül kazalardan sağ çıkmayı başarabilen 9 yaşındaki küçük bir çocuğun hayatına odaklanıyor. Çocuk nörologu Allan Pascal, bu mucizevi olayları araştırmaya başlayınca kimsenin aklına gelmeyecek fantastik gerçekler gün yüzüne çıkacak.
2018
Başrollünde oyuncu Jamie Dornan yer aldığı, yönetmenliğini Otto Bathurst üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Robin Hood isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!