up
ara
William Forsythe

William Forsythe

Kütüphaneciler
2003
Başrollünde oyuncu Christopher Atkins yer aldığı, yönetmenliğini Mike Kirton üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kütüphaneciler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kanunsuz şehir
2003
Başrollünde oyuncu Christopher Atkins yer aldığı, yönetmenliğini Mike Kirton üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanunsuz şehir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Raising Arizona
1987
Sicili kabarık olan Hi, onun peşinde olan polis memuru Ed’e evlenme teklif eder. Evlendikten sonra Hi, suç yaşamına veda eder. Bir süre sonra ise Ed’in kısır olduğu ortaya çıkar ve ikili beşiz bebek bekleyen zangin bir adamın bir tane bebeğini çalmaya karar verirler.
Su Dansı
1992
Başrollünde oyuncu Wesley Snipes yer aldığı, yönetmenliğini Neal Jimenez üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Su Dansı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Betik
2004
Başrollünde oyuncu Grace Zabriskie yer aldığı, yönetmenliğini Russell Gannon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Betik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0