up
ara
Köksal Engür

Köksal Engür

Gökten 3 Elma Düştü
2008
Başrollünde oyuncu İsmail Hacıoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gökten 3 Elma Düştü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtlar Vadisi: Gladio
2009
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Sadullah Şentürk üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar Vadisi: Gladio isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oflu Hoca'nın Şifresi 2
2016
Başkanlığı kaybettiği için Oflu'ya olan öfkesi devam eden Ahmet, tekrar başkan olabilmek için çeşitli yollar aramaktadır. Bu esnada Nur'u istemekte olan birisi vardır. Oflu ve Ahmet Nur'u kaçırmaya karar verir fakat olay sandıkları gibi ilerlemez. Halası uzun süredir Ali Osman'a aşıktır ve Ali Osman bu duruma sıcak bakmamaktadır. Ahmet'e yapacağı teklif sonrasında Ahmet bu durum için oldukça çabalayacaktır.
Hırçın Kız Kadife
2009
Başrollünde oyuncu Bedia Ener yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hırçın Kız Kadife isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi
2011
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sağır Oda
2007
Başrollünde oyuncu Ertan Saban yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sağır Oda isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dudaktan Kalbe
2007
Başrollünde oyuncu Fadik Sevin Atasoy yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Kitap Uyarlaması türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dudaktan Kalbe isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zerda
2002
Başrollünde oyuncu Nihat Nikerel yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zerda isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Leyla ile Mecnun
2010
Leyla ile Mecnun, Yapımcılığını Eflatun Film'in yaptığı ve TRT 1'de 3 sezon yayınlanmış olan absürd komedi türünde bir dizidir. Doğdukları hastanede yatak eksikliğinden dolayı aynı yatağa yatırılan ve bunun üzerine aileleri tarafından beşik kertmesi yapılan 2 bebek, 25 yıl sonra karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar.
Kalp Ağrısı
2010
Başrollünde oyuncu Arzu Yanardağ yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kalp Ağrısı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0