up
ara
Jon Bernthal

Jon Bernthal

Day Zero
2007
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, yönetmenliğini Bryan Gunnar Cole üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Day Zero isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tony N' Tina's Wedding
2004
Başrollünde oyuncu Mila Kunis yer aldığı, yönetmenliğini Roger Paradiso üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tony N' Tina's Wedding isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pasifik Cephesi
2010
Başrollünde oyuncu William Sadler yer aldığı, yönetmenliğini Carl Franklin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pasifik Cephesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Revenge Of The Middle-aged Woman
2004
Başrollünde oyuncu Christine Lahti yer aldığı, yönetmenliğini Sheldon Larry üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Revenge Of The Middle-aged Woman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bar Starz
2008
Başrollünde oyuncu Jayma Mays yer aldığı, yönetmenliğini Michael Pietrzak üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bar Starz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eastwick
2009
Başrollünde oyuncu Johann Urb yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eastwick isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daredevil
2015
Radyoaktif maddeye maruz kaldıktan sonra kör olan ve farklı duyu organları gelişerek insanüstü yeteneklere sahip olan bir avukat, akşamları Daredevil adlı bir kahraman olarak düşmanlarıyla savaşır.
The Class
2007
Başrollünde oyuncu Jaime King yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Class isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Walking Dead
2010
Şerif Rick Grimes geçirdiği kaza nedeniyle aylarca komada kalır. Uyandığında insan nüfusunun bir zombi salgını ile yok olduğunu görür. Kendisi ve az sayıda zombiye dönüşmemiş insan ile birlikte yaşam mücadelesine başlar.
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0