up
ara
Musa Uzunlar

Musa Uzunlar

Bütün Kapılar Kapalıydı
1986
Başrollünde oyuncu Uğur Polat yer aldığı, yönetmenliğini Memduh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Politik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bütün Kapılar Kapalıydı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtlar Vadisi: Gladio
2009
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Sadullah Şentürk üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar Vadisi: Gladio isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cingöz Recai
2017
Sadece kötü ve zengin insanlardan çalan iyi kalpli Cingöz Recai, yıllar sonra yeni bir soygun yapmak için geri döner. Bu sefer kendi ekibinin yerine bir çeteye katılır, çünkü hiç kimsenin bilmediği bir hedefi vardır. Ancak Başkomiser Mehmet Rıza çok geçmeden peşine düşer.
Eşruhumun Eşzamanı
2012
Başrollünde oyuncu Bedia Ener yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eşruhumun Eşzamanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Poyraz Karayel: Küresel Sermaye
2017
Güçlü bir mafya babasının kızı olan Yasemin, babasının itirazlarına rağmen sevdiği adamla olan birlikteliğini sürdürür. Ancak babası onları ayırmaya kararlıdır ve bunun için elinden geleni yapacaktır.
Yağmur Zamanı
2004
Başrollünde oyuncu Tamer Karadağlı yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yağmur Zamanı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateş Dansı
1998
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, 1998 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ateş Dansı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtlar Vadisi Pusu
2007
Başrollünde oyuncu Necati Şaşmaz yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şubat
2012
Başrollünde oyuncu Melisa Sözen yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şubat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fatmagül'ün Suçu Ne?
2011
Başrollünde oyuncu Beren Saat yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Kitap Uyarlaması türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kitap Uyarlaması, Tecavüz türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0