up
ara
Cengiz Demir

Cengiz Demir

Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım)
2009
Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar ve Ay'ı Kurtardım kitaplarının da yazarı Cengiz Demir tarafından kaleme alınan Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gonca Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786054189984 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar
2010
Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) ve Ay'ı Kurtardım kitaplarının da yazarı Cengiz Demir tarafından kaleme alınan Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2010 yılında 9789755917788 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ay'ı Kurtardım
2016
Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) ve Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar kitaplarının da yazarı Cengiz Demir tarafından kaleme alınan Ay'ı Kurtardım kitabı Bilmece, Bulmaca, Fıkra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kuşak Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054853885 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ay'ı Kurtardım isimli kitap 16 sayfadan oluşuyor. Ay'ı Kurtardım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Contemporary Issues In Management and Organizations: Principles and Implications
2015
Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) ve Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar kitaplarının da yazarı Cengiz Demir tarafından kaleme alınan Contemporary Issues In Management and Organizations: Principles and Implications kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2015 yılında 9786054301621 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Contemporary Issues In Management and Organizations: Principles and Implications isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Contemporary Issues In Management and Organizations: Principles and Implications kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Radyomuz Vardı Ünlülerin Radyo Anıları
2012
Nasrettin Hoca Serisi (10 Kitap Takım) ve Konaklama İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi İlkeler ve Uygulamalar kitaplarının da yazarı Cengiz Demir tarafından kaleme alınan Bir Radyomuz Vardı Ünlülerin Radyo Anıları kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pozitif Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789756333730 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Radyomuz Vardı Ünlülerin Radyo Anıları isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Bir Radyomuz Vardı Ünlülerin Radyo Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0