up
ara
Hunter Parrish

Hunter Parrish

RV Çılgın Karavan
2006
Başrollünde oyuncu Josh Hutcherson yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Çocuk Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden RV Çılgın Karavan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Vadisi
2005
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini David Jacobson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Vadisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17 Yeniden
2009
Mike O’Donnell, okulun popüler öğrencilerinden biridir ve önünde parlak bir gelecek vardır. Ancak o hamile kalan kız arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Aradan geçen 20 yıldan sonra Mike çok mutsuz ve pişmandır. Kendisine 17 yaşına geri dönme şansı verilir. Ancak şimdiki aklıyla o yaşlara geri dönmek onu zor bir duruma sokar.
Sleepover
2004
Başrollünde oyuncu Sara Paxton yer aldığı, yönetmenliğini Joe Nussbaum üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sleepover isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karton Adam
2009
Başrollünde oyuncu Lisa Kudrow yer aldığı, yönetmenliğini Kieran Mulroney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karton Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Weeds
2005
Başrollünde oyuncu Martin Donovan yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Weeds isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0