up
ara
Jed Brophy

Jed Brophy

Heavenly Creatures
1994
Başrollünde oyuncu Kate Winslet yer aldığı, yönetmenliğini Peter Jackson üstlendiği film Lise türünde izleyicisini bekliyor.Lise, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heavenly Creatures isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dead Alive
1992
Başrollünde oyuncu Jed Brophy yer aldığı, yönetmenliğini Peter Jackson üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dead Alive isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yasak Bölge 9
2009
Başrollünde oyuncu William Allen Young yer aldığı, yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Göç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yasak Bölge 9 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Second Hand Wedding
2008
Başrollünde oyuncu Jed Brophy yer aldığı, yönetmenliğini Paul Murphy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Second Hand Wedding isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
2002
Filmin konusunu, Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi kitabının 2. kitabı olan İki Kule bölümü oluşturmaktadır. Genel olarak yüzük taşıyıcısı kahramanların yolculuk hikayeleri ve Rohan Krallığını yerle bir etmek üzere İsengard'dan ayrılan, Saruman'ın komutansındaki 10.000 kişilik Uruk-Hai ordusuyla, Rohan kralı Théoden komutasındaki Rohirim ordusunun gerçekleştirdiği savaşı konu edilmiştir. Bu savaş Borukent (Hornburg) savaşı diye adlandırılmaktadır.
The Shannara Chronicles
2016
Dört Toprak tarihi boyunca meydana gelen maceralar, savaş ve kötülük serisi. Dört Toprak'ı kötülüklerden korumak Ellcrys adlı ağacı yaşatmaya bağlıdır. Ağacı yaşatmak için tek umut ise Amberle Elessedil'dir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0