up
ara
Daniel Wu

Daniel Wu

The Heavenly Kings
2006
Başrollünde oyuncu Jackie Chan yer aldığı, yönetmenliğini Daniel Wu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Heavenly Kings isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şölen
2006
Başrollünde oyuncu Ziyi Zhang yer aldığı, yönetmenliğini Xiaogang Feng üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şölen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Geçmişin İntikamı
2004
Başrollünde oyuncu Jackie Chan yer aldığı, yönetmenliğini Benny Chan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dövüş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geçmişin İntikamı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Koruma
2007
Başrollünde oyuncu Andy Lau yer aldığı, yönetmenliğini TungShing Yee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koruma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüm Melekleri
2002
Başrollünde oyuncu Maggie Q yer aldığı, yönetmenliğini Siutung Ching üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Melekleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Into the Badlands
2015
Ateşli silahların olmadığı ve ülkeyi baronların yönettiği bir dünyada geçen dizide başrolü Sunny karakteri ile Daniel Wu canladırıyor. Sunny, küçük yaşta baronun (Quinn) ordusuna katılır, savaşta gösterdiği üstün yetenekleri ile vekil, yani ordu sorumlusu olur. Quinn ile Sunny arasında bazı sorunlar çıkar ve Sunny Quinn'i terk etmek ister. Fakat Quinn buna izin vermez ve Sunny'i tutuklatır. Bu sırada diğer baronlar da Quinn'e savaş açmaya karar verirler...
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0