up
ara
Nina Dobrev

Nina Dobrev

How She Move
2007
Başrollünde oyuncu DeRay Davis yer aldığı, yönetmenliğini Ian Iqbal Rashid üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden How She Move isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fugitive Pieces
2007
Başrollünde oyuncu Rosamund Pike yer aldığı, yönetmenliğini Jeremy Podeswa üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fugitive Pieces isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtadam
2008
Başrollünde oyuncu Peter Stebbings yer aldığı, yönetmenliğini Brenton Spencer üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtadam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Poet
2007
Başrollünde oyuncu Daryl Hannah yer aldığı, yönetmenliğini Damian Lee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Poet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The American Mall
2008
Başrollünde oyuncu Autumn Reeser yer aldığı, yönetmenliğini Shawn Ku üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The American Mall isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0