up
ara
Hakan Meriçliler

Hakan Meriçliler

Ruj
2007
Başrollünde oyuncu Hakan Meriçliler yer aldığı, yönetmenliğini Remzi Mert Levent üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruj isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
OHA: Oflu Hoca'yı Aramak
2014
Başrollünde oyuncu Adem Yılmaz yer aldığı, yönetmenliğini Levent Soyarslan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden OHA: Oflu Hoca'yı Aramak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arapsaçı
2018
Eski bir aktör, ünlü olduğu zamanlarından kalan bir ceketinin içine bir loto kuponu koymuş ve daha sonra bunu unutmuştur. Ceket, elden ele dolaşırken birçok insanın yollarının kesişmesini ve hayatlarının değişmesini sağlar. Bu sırada cebindeki kupona ikramiye çıktığını bilen kimse yoktur.
Her Şey Aşktan
2016
İlker ile düğün hazırlığı içerisinde olan Pelin'in, İlker tarafından aldatılması ve intikam peşinde olmasını konu edinmiştir.
Ali
2019
Mide kanserine yakalanan bir gencin yaşadıklarının anlatıldığı film, bu hastalık sadece onu değil çevresini de etkilemektedir. Babası oğlunun iyileşmesi için elinden geleni yapmaktadır, bu çaba günden güne kendini tüketmesine sebep olur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0