up
ara
Chris Hemsworth

Chris Hemsworth

Star Trek
2009
Tüm zamanların en büyük uzay macerası olan Star Trek’te geleceği tehlikede olan evrende yolculuk etmekte olan Kaptan Kirk ile Spock arasındaki rekabet bol aksiyonla birleşerek izleyiciye sunuluyor. Atılgan gemisinin mürettebatı bu tehlikeli yolculukta kötü güçleri durdurmayı başarabilecekler midir?
Thor
2011
Azimli ve güçlü bir tanrı olan Thor memleketi olan Asgard'dan Midgard'a (Dünya) sürgüne gönderilir. Kısa bir süre sonra ise kendini dünya halkının en önemli koruyucusu olarak bulur.
Operasyon: Kızıl Şafak
2012
Başrollünde oyuncu Josh Hutcherson yer aldığı, yönetmenliğini Dan Bradley üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Operasyon: Kızıl Şafak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşet Kapanı
2012
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, yönetmenliğini Drew Goddard üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşet Kapanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Perfect Getaway
2009
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, yönetmenliğini David Twohy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Perfect Getaway isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yakın Ve Uzak
1988
Başrollünde oyuncu Heath Ledger yer aldığı, 1988 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yakın Ve Uzak isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
7
1 oy
0