up
ara
Jingchu Zhang

Jingchu Zhang

Ip Man 3
2015
Ip Man, 1950’lerin sonlarında küçük oğlu ve karısıyla beraber sakin bir hayat sürdürmektedir. Ancak, Frank adında Amerikalı bir çete lideri, mahalledeki mülkleri ele geçirmeye başlayınca herkesin huzuru kaçar. Bunun üzerine Ip Man ve öğrencileri, mahalleyi korumak için Frank’e karşı bir mücadele başlatırlar. Öfkelenen çete üyelerinin, içlerinde Ip Man’in oğlunun da bulunduğu bir grup öğrenciyi kaçırmasıyla işler iyice kızışır.
Savaşçı
2006
Başrollünde oyuncu Markku Peltola yer aldığı, yönetmenliğini Anttijussi Annila üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Savaşçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Koruma
2007
Başrollünde oyuncu Andy Lau yer aldığı, yönetmenliğini TungShing Yee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koruma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Beast Stalker
2008
Başrollünde oyuncu Jingchu Zhang yer aldığı, yönetmenliğini Dante Lam üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Beast Stalker isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Kahraman
2009
Başrollünde oyuncu Daniel Brühl yer aldığı, yönetmenliğini Florian Gallenberger üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Kahraman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0