up
ara
Ashley Greene

Ashley Greene

Kaliforniyanın Kralı
2007
Başrollünde oyuncu Evan Rachel Wood yer aldığı, yönetmenliğini Mike Cahill üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaliforniyanın Kralı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık
2008
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
Otis
2008
Başrollünde oyuncu Kevin Pollak yer aldığı, yönetmenliğini Tony Krantz üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Otis isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay
2009
Zorla yaptıkları doğum günü partisinde, bir hediyeyi açarken eli kesilen Bella'ya saldıran vampir ve ailesinin yaşadıkları kötü zamanlar anlatılır.
Kanlı Yaz
2009
Başrollünde oyuncu Stephen McHattie yer aldığı, yönetmenliğini Lee Demarbre üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanlı Yaz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0