up
ara
Morena Baccarin

Morena Baccarin

Düzenbaz Roger
2002
Başrollünde oyuncu Jesse Eisenberg yer aldığı, yönetmenliğini Dylan Kidd üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düzenbaz Roger isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Stargate: The Ark of Truth
2008
Başrollünde oyuncu Claudia Black yer aldığı, yönetmenliğini Robert C. Cooper üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stargate: The Ark of Truth isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lanetli Tapınak
2007
Başrollünde oyuncu Dan Castellaneta yer aldığı, yönetmenliğini David Flores üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanetli Tapınak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Way Off Broadway
2001
Başrollünde oyuncu Morena Baccarin yer aldığı, yönetmenliğini Daniel Kay üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Way Off Broadway isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deadpool
2016
Özel kuvvetlerde çalıştıktan sonra ordudan ayrılan Wade Wilson, Vanessa ile sıradan bir hayat sürdürmektedir. Ancak bir gün kanser olduğunu öğrenince hayatı değişir. İyileşme umuduyla bilimsel bir projeye katılır. Asıl amacı bazı DNA’ları tetiklemek olan bu deneyin sonucunda Wade, üstün yeteneklere sahip bir süper kahramana dönüşür. Böylece, alıştığımız süper kahramanlardan epey farklı olan, garip bir espri anlayışına sahip, umursamaz bir anti kahraman olan Deadpool karakteri ortaya çıkar.
Firefly
2002
2500'lü yıllarda Dünya kaynaklarının insan nüfusuna yetmemesi sonucunda başka gezegenlere göç başlar. Göç edenlerin kimi merkez gezegenlere kimileri ise çevre gezegenlere yerleşir. Merkezde yaşayanların kurduğu bir birlik, çevre gezegenleri kendine katmak için savaş ilan eder.
V
2006
Başrollünde oyuncu Elizabeth Mitchell yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden V isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Still Life
2005
Başrollünde oyuncu Bryce Johnson yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Still Life isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ziyaretçiler
2010
Başrollünde oyuncu Elizabeth Mitchell yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ziyaretçiler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Homeland
2011
Homeland, Carrie Mathison adındaki bir CIA ajanının hikayesini anlatan politik bir drama dizisidir. Carrie Mathison, Irak'ta kaybolduktan yıllar sonra bulunan Nicholas Brody adlı askerin kurtarılıp Amerika'ya dönmesinin bir tuzak olduğuna ve arkasında El-Kaide olduğuna inanır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0