up
ara
Charlaine Harris

Charlaine Harris

Hickirik

Hickirik

@dieanotherday

Doğru bile olsa, bazı şeyleri yüksek sesle söylememek daha iyidir.
ataç ikon Hepimizin Ölüsü - Sookie Stackhouse seri...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap
2010
Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap kitabının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054377343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Evliyagil çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap
2010
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap kitabının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054228577 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap isimli kitap 355 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Peri Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 9.Kitap
2012
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap kitabının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Peri Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 9.Kitap kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051420912 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Peri Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 9.Kitap isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Evliyagil çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Peri Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 9.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yılın Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 6.Kitap
2011
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap kitabının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Yılın Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 6.Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054482177 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yılın Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 6.Kitap isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Evliyagil çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yılın Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 6.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kötünün Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 8.Kitap
2012
Cadı Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 4.Kitap ve Kulüp Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 3.Kitap kitaplarının da yazarı Charlaine Harris tarafından kaleme alınan Kötünün Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 8.Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054560639 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötünün Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 8.Kitap isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Deniz Evliyagil çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kötünün Ölüsü - Sookie Stackhouse serisi 8.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vampires: Why They Bite
2010
Başrollünde oyuncu Charlaine Harris yer aldığı, yönetmenliğini Ray Easmon üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vampires: Why They Bite isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0