up
ara
Tatiana Maslany

Tatiana Maslany

Ölülerin Günlüğü
2007
Başrollünde oyuncu Shawn Roberts yer aldığı, yönetmenliğini George A. Romero üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölülerin Günlüğü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yüksek Gerilim
0
Başrollünde oyuncu Val Kilmer yer aldığı, yönetmenliğini Ernie Barbarash üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yüksek Gerilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dawn Anna
2005
Başrollünde oyuncu Debra Winger yer aldığı, yönetmenliğini Arliss Howard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dawn Anna isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
An Old Fashioned Thanksgiving
2008
Başrollünde oyuncu Jacqueline Bisset yer aldığı, yönetmenliğini Graeme Campbell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden An Old Fashioned Thanksgiving isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşetin Yankıları 2
2007
Başrollünde oyuncu Shawn Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Ernie Barbarash üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşetin Yankıları 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2030 Ce
2002
Başrollünde oyuncu Jessica Lucas yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 2030 Ce isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
World Without End
0
Başrollünde oyuncu Miranda Richardson yer aldığı, 0 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden World Without End isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Orphan Black
2013
Sarah Manning, kötü bir hayatı olan yetim bir kızdır. Bir gün ölen bir kadının tıpatıp kendisine benzediğini fark eder ve onun yerine geçmeye karar verir. Böylece daha iyi bir hayata kavuşacağını zanneder ancak yeni hayatı hiç de umduğu gibi çıkmayacaktır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0