up
ara
Michael Welch

Michael Welch

Vahşet Partisi
2006
Başrollünde oyuncu Amber Heard yer aldığı, yönetmenliğini Jonathan Levine üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşet Partisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Amerikan Suçu
2007
Başrollünde oyuncu James Franco yer aldığı, yönetmenliğini Tommy O'haver üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Amerikan Suçu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
American Piety
2008
Başrollünde oyuncu Michael Welch yer aldığı, yönetmenliğini Steven Karageanes üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden American Piety isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Choose Connor
2007
Başrollünde oyuncu Alex D. Linz yer aldığı, yönetmenliğini Luke Eberl üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Choose Connor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölülerin Günü
2008
Başrollünde oyuncu Mena Suvari yer aldığı, yönetmenliğini Steve Miner üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölülerin Günü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cold Case
2003
Başrollünde oyuncu Kathryn Morris yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dedektif türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cold Case isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Joan Of Arcadia
2003
Başrollünde oyuncu Mary Steenburgen yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Joan Of Arcadia isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Two Guys,a Girl And A Pizza Palace
1997
Başrollünde oyuncu Nathan Fillion yer aldığı, 1997 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Two Guys,a Girl And A Pizza Palace isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Z Nation
2014
Z Nation, 2014 yılında Syfy Kanalında yayınlanmaya başlayan bilim kurgu dizisidir. İnsanları zombiye çeviren bir virüsün ortaya çıkmasından 3 yıl sonra, New York'’ta bu virüse karşı bağışıklığı olan birinin yaşadığı keşfedilir. Kullanılabilir durumdaki tek lavoratuvar Kaliforniya'da olduğu için bir grup cesur insan, tek umutları olan bu adamı Kaliforniya'ya ulaştırmak için uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0