up
ara
Kaya Scodelario

Kaya Scodelario

Ay
2009
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Duncan Jones üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ay isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uğultulu Tepeler
2011
Başrollünde oyuncu Oliver Milburn yer aldığı, yönetmenliğini Andrea Arnold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uğultulu Tepeler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shank
2010
Başrollünde oyuncu Kaya Scodelario yer aldığı, yönetmenliğini Mo Ali üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shank isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shank
2010
Başrollünde oyuncu Kaya Scodelario yer aldığı, yönetmenliğini Mo Ali üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shank isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Labirent: Ölümcül Kaçış
2014
Thomas uyandığında hafızasının silindiğini ve bir grup genç ile dev bir piramitin içine hapsedildiğini farkeder. Ortama ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kaçış için şansını denemelidir.
Skins
2007
Bir grup sorunlu gencin yaşamına odaklanan bir gençlik dizisi. Diğer gençlik dizilerinden farkı ise, hayatın karanlık yönlerini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermesi.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0