up
ara
ÜYELER
DİĞER

Aile Kitapları

Yeni Çıkan Aile Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Aile kitapları

En İyi Aile Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Aile kitapları
8.5
Büyülü güçlere sahip bir çingenenin akraba evliliği yüzünden domuz kuyruklu bir ailenin yüz yıllık lanetli ve yalnız hayatını anlattığı yazılara göre bu ailenin ve lanetlerinin son bulması için bütün ailenin yok olması gerekmektedir. Ve ailenin son üyesi bu yazıları bulduğunda dışarıda bir fırtına esmeye başlar. Artık ailenin son ferdinin de ölme zamanı gelmiştir.
7.0
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan Kayıp Gül kitabı Aile, Sevgi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051141060 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Gül isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Gül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kitap Burçak adında lösemi hastası olan 16 yaşında bir kızın günlüklerinden oluşmaktadır. Yaşam enerjisini ve umutlarını hiç kaybetmeyen Burçak'ın hikayesi.
8.0
Bize Ne Oldu? kitabının da yazarı Şule Yüksel Şenler tarafından kaleme alınan Huzur Sokağı kitabı Aile, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757544425 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Huzur Sokağı isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Huzur Sokağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Tatlı Perşembe kitabının da yazarı John Steinbeck tarafından kaleme alınan İnci kitabı Roman (Çeviri), Şarkı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789755705866 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnci isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tomris Uyar çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. İnci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Sana Gül Bahçesi Vadetmedim', deliliğin, resmi tanımıyla akıl hastalığının öyküsü: Deborah kimlik kavramını yitirip içine kapanmış, zengin düşlemi ve mizah duygusuyla yarattığı kendi düşsel dünyasına sağımıştır. İki dünyanın çatışmaya başlaması, Deborah'ın akıl hastanesine 'düşme'sine neden olur. Bundan sonra hastaneleri, doktorları vb. kurumlarıyla toplumun 'kurtarma operasyonu' başlar. Greenberg'in kendi yaşamından yola çıkarak yazdığı bu kitap, 'akıl hastalarının gizleri' üzerine pek çok ipucu taşırken, toplumun yerleşik değer yargılarına çarpıcı bir eleştiri de getiriyor, böylece normal kavramını sorgulamaya götürüyor bizi.
8.5
Kış Bahçesi kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Sevgi Uğruna Yaptıklarımız kitabı Roman, Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430100 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgi Uğruna Yaptıklarımız isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Solina Silahlı çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sevgi Uğruna Yaptıklarımız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Onlar Benim Kahramanım kitabının da yazarı Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınan İçimizdeki Çocuk kitabı Sosyoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751403643 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimizdeki Çocuk isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Kitap Öğretmenlerin Okuması Gereken En İyi Eğitim Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İçimizdeki Çocuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Anlaşma kitabının da yazarı Jodi Picoult tarafından kaleme alınan Kız Kardeşim İçin kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789756006207 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kız Kardeşim İçin isimli kitap 518 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Serkan Göktaş çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kız Kardeşim İçin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Adriana Mater kitabının da yazarı Amin Maalouf tarafından kaleme alınan Yolların Başlangıcı kitabı Roman (Çeviri), Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789750808098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yolların Başlangıcı isimli kitap 426 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Samih Rifat, Aykut Derman çevirmiştir. Kitap Şehirleri Anlatan En Güzel Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yolların Başlangıcı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Aile Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Aile kitapları

Diğer Aile Kitapları

8.0
Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Bir Dünyanın Kadınları kitabı Aile, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Yayınları yayınevinden 1998 yılında 00000IDE90717 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Dünyanın Kadınları isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Bir Dünyanın Kadınları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeryüzü İle Konuşma Sanatı kitabının da yazarı Stephen Harrod Buhner tarafından kaleme alınan Bitkisel AntibiyotiklerAntibiyotiklere Dirençli Bakterilerin Tedavisinde Doğal Alternatifler kitabı Kadın, Aile türünde okuyucusu ile buluşuyor. Platform Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789755400761 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bitkisel AntibiyotiklerAntibiyotiklere Dirençli Bakterilerin Tedavisinde Doğal Alternatifler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ali Dülger çevirmiştir. Bitkisel AntibiyotiklerAntibiyotiklere Dirençli Bakterilerin Tedavisinde Doğal Alternatifler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yavaş Ebeveynlik kitabının da yazarı Pınar Mermer tarafından kaleme alınan Yavaş Ebeveynlik 2 kitabı Aile, Ebeveynlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2015 yılında 9789752119659 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yavaş Ebeveynlik 2 isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Yavaş Ebeveynlik 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yasak Şey Seni Sevmek kitabının da yazarı Alper Kutay Erke tarafından kaleme alınan Aşkın Katilleri Buruşuk Kadınlar kitabı Kadın Erkek İlişkileri, Aile türünde okuyucusu ile buluşuyor. Romantik Kitap yayınevinden 1970 yılında 9799750031334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Katilleri Buruşuk Kadınlar isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Aşkın Katilleri Buruşuk Kadınlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yarına Dokunmak kitabının da yazarı Nurgül Çelebi tarafından kaleme alınan Yarına Dokunmak kitabı Aile, Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Önce Kitap yayınevinden 0 yılında 9786054583102 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarına Dokunmak isimli kitap 267 sayfadan oluşuyor. Yarına Dokunmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalnızlık da Yorar ve Elma Ağacında Kör Kuşlar kitaplarının da yazarı Nursel Aras tarafından kaleme alınan Azize kitabı Roman (Yerli), Aile türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyah Beyaz yayınevinden 2016 yılında 9786055646088 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Azize isimli kitap 227 sayfadan oluşuyor. Azize kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vücuduma Neler Oluyor? Erkekler İçin kitabının da yazarı Area Madaras tarafından kaleme alınan Vücuduma Neler Oluyor? Kızlar İçin kitabı Çocuk Eğitimi, Aile türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752104655 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vücuduma Neler Oluyor? Kızlar İçin isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Pınar Ocal çevirmiştir. Vücuduma Neler Oluyor? Kızlar İçin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Vezinli Kar Taneleri ve Kalbini Kuşlara Veren Çocuk kitaplarının da yazarı Nuri Can tarafından kaleme alınan Serçe Kuşuma Mektuplar kitabı Aile, Çocuk Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mühür Kitaplığı yayınevinden 2015 yılında 9786059854146 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Serçe Kuşuma Mektuplar isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Serçe Kuşuma Mektuplar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Ütopik Sosyalizm ve Bilimsel Sosyalizm kitabının da yazarı Friedrich Engels tarafından kaleme alınan Ailenin Özel Mülkiyetin ve Devletin Kökeni kitabı Felsefe, Antik Çağ, Antik Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sol Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757399049 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ailenin Özel Mülkiyetin ve Devletin Kökeni isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kenan Somer çevirmiştir. Kitap Siyaset Felsefesi Hakkında Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ailenin Özel Mülkiyetin ve Devletin Kökeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Unvansız Lider kitabının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Aile Bilgeliği kitabı Kişisel Gelişim, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053431985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aile Bilgeliği isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Filiz Gülerkaya çevirmiştir. Aile Bilgeliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye İçin Önerilen Model Devletin Yeniden Yapılandırılması kitabının da yazarı Hammude Abd El-Ati tarafından kaleme alınan Nasıl Bir Aile kitabı Aile, Din türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pınar Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9753521294 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nasıl Bir Aile isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Nasıl Bir Aile kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türk Halk Öyküleri ve Türkçenin Argo Sözlüğü kitaplarının da yazarı Ali Püsküllüoğlu tarafından kaleme alınan Seçilmiş Çocuk Adları Sözlüğü kitabı Aile, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadaş Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789755097862 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçilmiş Çocuk Adları Sözlüğü isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Seçilmiş Çocuk Adları Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!