up
ara

Aile Hayatı, Aile İlişkileri Kitapları

Yeni Çıkan Aile Hayatı, Aile İlişkileri Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Aile Hayatı, Aile İlişkileri kitapları

En İyi Aile Hayatı, Aile İlişkileri Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Aile Hayatı, Aile İlişkileri kitapları
8.8
Kendisini toplumdan soyutlamış kendi deyimiyle "hasta" bir insan olan isimsiz kahramanımızın neden kendini soyutladığını, insanlardan neden nefret ettiğini, kendi çelişkilerini ve neden kendini yeraltına kapattığını anlatır.
8.7
Hayata karşı kin ve nefretle dolu olan, suç ve şiddete eğilimli iki arkadaş olan Kinyas ve Kayra'nın Afrika, Amerika ve Türkiye'de geçen hayat hikayeleri anlatılmaktadır.
8.6
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Az kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050900682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Az isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Az kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Kumarbaz kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053608288 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kumarbaz isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kumarbaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Eylembilim kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Korkuyu Beklerken kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754701586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkuyu Beklerken isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Korkuyu Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Türkiye'deki en önemli yeraltı edebiyatı yazarlarından biri. Kitap insan doğasını anlatırken çekinmemiş, saklamamış ve saklanmamış.
9.0
Yeraltı edebiyatının en iyi romanlarından biri olarak kabul edilen Dövüş Kulübü'nde toplum kurallarından ve dayatmalardan kurtulmanın tek yolunun fiziksel acı duyma olduğunu savunan iki adamın başından geçenler anlatılmaktadır.
8.4
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Piç kitabı Roman (Yerli), Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759914943 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piç isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Malafa kitabının da yazarı Hakan Günday tarafından kaleme alınan Azil kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917975 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Azil isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Azil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Kış Bahçesi kitabının da yazarı Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Gece Yolu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055289218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Yolu isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Solina Silahlı çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gece Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Aile Hayatı, Aile İlişkileri Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Aile Hayatı, Aile İlişkileri kitapları

Diğer Aile Hayatı, Aile İlişkileri Kitapları

7.1
Yorgun Mayıs Kısrakları kitabının da yazarı Yılmaz Karakoyunlu tarafından kaleme alınan Salkım Hanım'ın Taneleri kitabı Tarih, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051118888 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Salkım Hanım'ın Taneleri isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Salkım Hanım'ın Taneleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yoldakiler kitabının da yazarı Carolyn Cassady tarafından kaleme alınan YOLDAKİLER kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786055532512 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan YOLDAKİLER isimli kitap 624 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Feyyaz Şahin çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. YOLDAKİLER kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
YOLDAKİLER kitabının da yazarı Carolyn Cassady tarafından kaleme alınan Yoldakiler kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055532512 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoldakiler isimli kitap 624 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Feyyaz Şahin çevirmiştir. Yoldakiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yolda - Jack Kerouac kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabı Roman, Beat Kuşağı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755704449 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar isimli kitap 147 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Kitap İlginç Kitap İsimleri listesinde de yeralmaktadır. Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yeraltı edebiyatının en iyi romanlarından biri olarak kabul edilen Dövüş Kulübü'nde toplum kurallarından ve dayatmalardan kurtulmanın tek yolunun fiziksel acı duyma olduğunu savunan iki adamın başından geçenler anlatılmaktadır.
4.0
Yaz Romanları Seti - 6 Kitap Takım kitabının da yazarı John Niven tarafından kaleme alınan Arkadaşlarını Öldür kitabı Roman, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055691776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arkadaşlarını Öldür isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Arkadaşlarını Öldür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Vercoquin ve Plankton kitabının da yazarı Boris Vian tarafından kaleme alınan Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabı Roman, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758607303 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mezarlarınıza Tüküreceğim isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Paris'te Geçen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Yalnız Gezgin kitabı Beat Kuşağı, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9755397658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnız Gezgin isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Başucu Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Yalnız Gezgin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Ve Hipopotamlar Tanklarında Haşlandılar kitabının da yazarı Jack Kerouac tarafından kaleme alınan Yalnız Gezgin kitabı Beat Kuşağı, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9755397658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnız Gezgin isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Başucu Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Yalnız Gezgin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Üzümün Kardeşliği kitabının da yazarı John Fante tarafından kaleme alınan Toza Sor kitabı Roman, Açlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758441068 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toza Sor isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Toza Sor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.9
Üzümün Kardeşliği kitabının da yazarı John Fante tarafından kaleme alınan Roma'nın Batısı kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752810181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Roma'nın Batısı isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Roma'nın Batısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Üzümün Kardeşliği kitabının da yazarı John Fante tarafından kaleme alınan Los Angeles Yolu kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752810297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Los Angeles Yolu isimli kitap 186 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Avi Pardo çevirmiştir. Los Angeles Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!