up
ara

Anı, Hatıra Kitapları

Yeni Çıkan Anı, Hatıra Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Anı, Hatıra kitapları

En İyi Anı, Hatıra Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Anı, Hatıra kitapları
8.1
Aforizmalar kitabının da yazarı Franz Kafka tarafından kaleme alınan Milena'ya Mektuplar kitabı Roman, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789750711107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Milena'ya Mektuplar isimli kitap 395 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esen Tezel çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Milena'ya Mektuplar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
9.2
Abim Deniz, Hamdi Gezmiş'in abisi Deniz Gezmiş ile ilgili anılarından oluşuyor. Kitap, Deniz Gezmiş hakkında bugüne kadar bilinen yanlış bilgileri çürüterek, gerçekleri en yakınının gözünden okurlara yansıtıyor.
8.1
Kalanlar kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabı Deneme (Yerli) , Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753632607 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocukluğun Soğuk Geceleri isimli kitap 65 sayfadan oluşuyor. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Yaban Muzu kitabının da yazarı Jose Mauro de Vasconcelos tarafından kaleme alınan Güneşi Uyandıralım kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755100142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneşi Uyandıralım isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Güneşi Uyandıralım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Alexandra Cavelius tarafından kaleme alınan Leyla kitabı Seyahatname, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786054263547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leyla isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Firuzan Gürbüz çevirmiştir. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Leyla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
İstanbul kitabının da yazarı Edmondo De Amicis tarafından kaleme alınan Çocuk Kalbi kitabı Anı, Hatıra, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yalçın Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754880090 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuk Kalbi isimli kitap 292 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Aydın, Nurhan Özaltın çevirmiştir. Kitap Çocuklarıma Bırakmak İstediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çocuk Kalbi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Erdal Öz, Mamak Askeri Cezaevinde tanıştığı Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan, Hüseyin İnan ile ilgili anılarını ve neler konuştuklarını anlatmaktadır.
9.1
Yurdum Benim Şahdamarım kitabının da yazarı Ahmed Arif tarafından kaleme alınan Leylim Leylim kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053609308 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Leylim Leylim isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Mektup Okumayı Sevenler için Mektup Türünün En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Leylim Leylim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Dört Güzeller kitabının da yazarı İskender Pala tarafından kaleme alınan İki Darbe Arasında kitabı Siyaset, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054322053 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Darbe Arasında isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. İki Darbe Arasında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Anı, Hatıra Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Anı, Hatıra kitapları

Diğer Anı, Hatıra Kitapları

0.0
Zümrüdü Ankam ve İnterpol'den Diyarbakır'a Hayaletli Yollar kitaplarının da yazarı Esat Avcı tarafından kaleme alınan Fadime Efe kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Togan yayınevinden 2015 yılında 9786055224752 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fadime Efe isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Fadime Efe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zulümdar kitabının da yazarı Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Orta(daki) Asya Ülkeleri kitabı Turizm, Gezi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1998 yılında 9789757720706 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orta(daki) Asya Ülkeleri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Orta(daki) Asya Ülkeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zulümdar kitabının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Geçmişten Geleceğe Türkiye kitabı Günlük, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 2014 yılında 9786051400440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geçmişten Geleceğe Türkiye isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Geçmişten Geleceğe Türkiye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zor Yıllar kitabının da yazarı Burhan Garip Şavlı tarafından kaleme alınan Sarı Sürgün kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Payda Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786055223465 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarı Sürgün isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Sarı Sürgün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Zerdüşt'ün Sırrı kitabının da yazarı Osman Balcıgil tarafından kaleme alınan Pisagor Tepkisi kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054994342 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pisagor Tepkisi isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Pisagor Tepkisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenci Bir Türk ve Devletin Gücü kitaplarının da yazarı Yüksel Evsen tarafından kaleme alınan Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları kitabı Anı, Hatıra, Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ares Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786054461745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bedelli Yapanlar İçin Askerlik Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenabir ve Nacar ile Serkisof kitaplarının da yazarı Semih Çelenk tarafından kaleme alınan Deniz Bugüne Bakıyor kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etki Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054387311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deniz Bugüne Bakıyor isimli kitap 84 sayfadan oluşuyor. Deniz Bugüne Bakıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeki Velidi Togan'a Armağan ve Oğuz Destanı - Reşideddin Oğuznamesi, Tercüme ve Tahlili kitaplarının da yazarı Zeki Velidi Togan tarafından kaleme alınan Hatıralar kitabı Otobiyografi, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789753893558 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hatıralar isimli kitap 628 sayfadan oluşuyor. Hatıralar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zefiros - Ebedi Gençlik Rüzgarı ve Seni Seviyorum kitaplarının da yazarı Gülriz Sururi tarafından kaleme alınan Kıldan İnce Kılıçtan Keskince kitabı Günlük, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2002 yılında 9786050938128 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kıldan İnce Kılıçtan Keskince isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kıldan İnce Kılıçtan Keskince kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamanın İzinde kitabının da yazarı Enis Rıza tarafından kaleme alınan Erikler Çiçek Açınca kitabı Anı, Hatıra, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789755399522 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erikler Çiçek Açınca isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Erikler Çiçek Açınca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Zaman Okyanusu kitabının da yazarı Ayşe Bulut tarafından kaleme alınan Anı Defterim kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789758364398 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anı Defterim isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Anı Defterim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzyılların Sırları ve Türkiyede Petrol Kime Saklanıyor kitaplarının da yazarı Hakan Yılmaz Çebi tarafından kaleme alınan Yakaza Adamları kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Selis Kitaplar yayınevinden 2012 yılında 9786055927684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakaza Adamları isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Yakaza Adamları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!