up
ara
ÜYELER
DİĞER

Anlatı Kitapları

Yeni Çıkan Anlatı Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Anlatı kitapları

En İyi Anlatı Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Anlatı kitapları
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
7.4
Kişinin kendisiyle ilgili sınırlayıcı düşüncelerinden özgürleşmesini amaçlayan etkili bir motivasyon kitabı.
8.2
Dünya Nimeti kitabının da yazarı Knut Hamsun tarafından kaleme alınan Açlık kitabı Dram, Norveç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789754344073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Behçet Necatigil çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Behzat Ç. - 10.Yıl Özel Baskı kitabının da yazarı Emrah Serbes tarafından kaleme alınan Hikayem Paramparça kitabı Öykü (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750511189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayem Paramparça isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Hikayem Paramparça kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Abim Deniz, Hamdi Gezmiş'in abisi Deniz Gezmiş ile ilgili anılarından oluşuyor. Kitap, Deniz Gezmiş hakkında bugüne kadar bilinen yanlış bilgileri çürüterek, gerçekleri en yakınının gözünden okurlara yansıtıyor.
8.4
Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Yaşamın Ucuna Yolculuk kitabı Anlatı, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753631549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Ucuna Yolculuk isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yaşamın Ucuna Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabı Diz Üstü Edebiyatı, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap isimli kitap 341 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Avcunuzdaki Kelebek kitabı İslam, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789756093153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Avcunuzdaki Kelebek isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Defalarca Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Avcunuzdaki Kelebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Bir Delinin Hatıra Defteri kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754340457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Delinin Hatıra Defteri isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Bir Delinin Hatıra Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Tehlikeli Masallar kitabının da yazarı Ahmet Altan tarafından kaleme alınan İçimizde Bir Yer kitabı Deneme (Yerli) , Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9799756363514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimizde Bir Yer isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İçimizde Bir Yer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Anlatı Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Anlatı kitapları

Diğer Anlatı Kitapları

0.0
Züleyha'nın Aşk Derdi kitabının da yazarı Celal Settari tarafından kaleme alınan Züleyha'nın Aşk Derdi kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şule Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054498871 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Züleyha'nın Aşk Derdi isimli kitap 229 sayfadan oluşuyor. Züleyha'nın Aşk Derdi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan İçimden Geçen Şehirler kitabı Gezi, Turizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054683970 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimden Geçen Şehirler isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor. İçimden Geçen Şehirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Çiçekli Bir Boşluk kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055107376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çiçekli Bir Boşluk isimli kitap 130 sayfadan oluşuyor. Çiçekli Bir Boşluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055147358 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım isimli kitap 97 sayfadan oluşuyor. Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Okyanusu ve Anı Defterim kitaplarının da yazarı Ayşe Bulut tarafından kaleme alınan Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053422525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş isimli kitap 52 sayfadan oluşuyor. Bir Zamanlar Annem de Çocukmuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zalifre kitabının da yazarı Erdal Arslan tarafından kaleme alınan Sen Çeyrek Ben Yarım kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 2016 yılında 9786053235194 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen Çeyrek Ben Yarım isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor. Sen Çeyrek Ben Yarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzün Yarısı Gece ve Şarkılar Seni Söyler kitaplarının da yazarı Muzaffer Buyrukçu tarafından kaleme alınan İpek Pijamalı Katiller kitabı Roman (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9789756363379 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İpek Pijamalı Katiller isimli kitap 329 sayfadan oluşuyor. İpek Pijamalı Katiller kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzleşmeler kitabının da yazarı Henri Michaux tarafından kaleme alınan Sihir Diyarında kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. MonoKL yayınevinden 2015 yılında 9786055159313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sihir Diyarında isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Engin Soysal çevirmiştir. Sihir Diyarında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzleşmeler kitabının da yazarı Henri Michaux tarafından kaleme alınan Plume Adında Biri kitabı Anlatı, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Yayınları yayınevinden 1994 yılında 9789757468066 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Plume Adında Biri isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Plume Adında Biri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.8
Yusufçuk Gece Gelir kitabının da yazarı Melissa P. (Melissa Panarello) tarafından kaleme alınan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabı Anlatı, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756287293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nilüfer Uğur Dalay çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunus Olmak kitabının da yazarı Ahmet Karacan tarafından kaleme alınan Kırlangıç İncinince kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Roza Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786058486263 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırlangıç İncinince isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kırlangıç İncinince kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yunus Emre ve Direnişin Manifestosu İbrahim Kaypakkaya kitaplarının da yazarı Esen Rüzgar tarafından kaleme alınan Adı Deniz kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Herdem Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786054757909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adı Deniz isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Adı Deniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!