up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çok Satan Anlatı Kitapları

Kitapların raflara eklenme sayıları baz alınarak en çok satan Anlatı kitapları listesi oluşturulmuştur.
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
8.2
Dünya Nimeti kitabının da yazarı Knut Hamsun tarafından kaleme alınan Açlık kitabı Dram, Norveç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789754344073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Behçet Necatigil çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Teslis'in İkincisi kitabının da yazarı Fernando Pessoa tarafından kaleme alınan Huzursuzluğun Kitabı kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750706653 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Huzursuzluğun Kitabı isimli kitap 675 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Saadet Özen çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Huzursuzluğun Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Bir Delinin Hatıra Defteri kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754340457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Delinin Hatıra Defteri isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Bir Delinin Hatıra Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Yaşamın Ucuna Yolculuk kitabı Anlatı, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753631549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Ucuna Yolculuk isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yaşamın Ucuna Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Kişinin kendisiyle ilgili sınırlayıcı düşüncelerinden özgürleşmesini amaçlayan etkili bir motivasyon kitabı.
8.2
Behzat Ç. - 10.Yıl Özel Baskı kitabının da yazarı Emrah Serbes tarafından kaleme alınan Hikayem Paramparça kitabı Öykü (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750511189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayem Paramparça isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Hikayem Paramparça kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Abim Deniz, Hamdi Gezmiş'in abisi Deniz Gezmiş ile ilgili anılarından oluşuyor. Kitap, Deniz Gezmiş hakkında bugüne kadar bilinen yanlış bilgileri çürüterek, gerçekleri en yakınının gözünden okurlara yansıtıyor.
8.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Lüzumsuz Adam kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lüzumsuz Adam isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Lüzumsuz Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Son Kuşlar kitabı Öykü, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053607199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Kuşlar isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Son Kuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Son Kuşlar kitabı Öykü, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053607199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Kuşlar isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Son Kuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Avcunuzdaki Kelebek kitabı İslam, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789756093153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Avcunuzdaki Kelebek isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Defalarca Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Avcunuzdaki Kelebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Değirmen kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Çakıcı'nın İlk Kurşunu kitabı Deneme (Yerli) , Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789750803505 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çakıcı'nın İlk Kurşunu isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sabahattin Ali Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Çakıcı'nın İlk Kurşunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Bazen Bahar kitabının da yazarı Melisa Kesmez tarafından kaleme alınan Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz kitabı Anlatı, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789755706573 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Kitap İlginç Kitap İsimleri listesinde de yeralmaktadır. Atları Bağlayın Geceyi Burada Geçireceğiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Aforizmalar kitabının da yazarı Franz Kafka tarafından kaleme alınan Ceza Sömürgesi kitabı Anlatı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054927500 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ceza Sömürgesi isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Ceza Sömürgesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Sahilde Kafka kitabının da yazarı Haruki Murakami tarafından kaleme alınan Uyku kitabı Anlatı, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050928143 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyku isimli kitap 90 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Haruki Murakami Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Uyku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yezidin Kızı kitabının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Memleket Hikayeleri kitabı Öykü, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751029393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Memleket Hikayeleri isimli kitap 197 sayfadan oluşuyor. Memleket Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ömür İklim Demir tarafından kaleme alınan Muhtelif Evhamlar Kitabı kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750833533 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Muhtelif Evhamlar Kitabı isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Muhtelif Evhamlar Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Yazarın iç dünyasında yaşadığı gelgitleri bu kitap birebir aktarıyor. Bir kadın tarafından dünyanın algılanışı ve dünyaya isyanını birebir sunuyor.
7.8
Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabı Diz Üstü Edebiyatı, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap isimli kitap 341 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Everest Günlüğü kitabının da yazarı Jon Krakauer tarafından kaleme alınan Yabana Doğru kitabı Doğa, Vahşi Doğa türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siren Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055903121 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabana Doğru isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Taylan Taftaf çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yabana Doğru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Beyhude Ömrüm kitabı Öykü, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789759951580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyhude Ömrüm isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beyhude Ömrüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Kara Kedinin Gölgesi kitabının da yazarı Yekta Kopan tarafından kaleme alınan Kediler Güzel Uyanır kitabı Edebiyat, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750713880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kediler Güzel Uyanır isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Kaynak sayılacak kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kediler Güzel Uyanır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Tehlikeli Masallar kitabının da yazarı Ahmet Altan tarafından kaleme alınan İçimizde Bir Yer kitabı Deneme (Yerli) , Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9799756363514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimizde Bir Yer isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İçimizde Bir Yer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.9
Yusufçuk Gece Gelir kitabının da yazarı Melissa P. (Melissa Panarello) tarafından kaleme alınan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabı Anlatı, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756287293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nilüfer Uğur Dalay çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 41