up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Anlatı Kitapları

Anlatı üzerine yazılmış toplam 1005 kitap listelenmektedir.
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
7.4
Kişinin kendisiyle ilgili sınırlayıcı düşüncelerinden özgürleşmesini amaçlayan etkili bir motivasyon kitabı.
8.2
Dünya Nimeti kitabının da yazarı Knut Hamsun tarafından kaleme alınan Açlık kitabı Dram, Norveç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789754344073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Behçet Necatigil çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Behzat Ç. - 10.Yıl Özel Baskı kitabının da yazarı Emrah Serbes tarafından kaleme alınan Hikayem Paramparça kitabı Öykü (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750511189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayem Paramparça isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Hikayem Paramparça kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Abim Deniz, Hamdi Gezmiş'in abisi Deniz Gezmiş ile ilgili anılarından oluşuyor. Kitap, Deniz Gezmiş hakkında bugüne kadar bilinen yanlış bilgileri çürüterek, gerçekleri en yakınının gözünden okurlara yansıtıyor.
8.4
Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Yaşamın Ucuna Yolculuk kitabı Anlatı, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753631549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Ucuna Yolculuk isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yaşamın Ucuna Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Ve Geri Kalan Her Şey - Pucca Günlük 2. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabı Diz Üstü Edebiyatı, Günlük türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap isimli kitap 341 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Avcunuzdaki Kelebek kitabı İslam, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789756093153 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Avcunuzdaki Kelebek isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Defalarca Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Avcunuzdaki Kelebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Bir Delinin Hatıra Defteri kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754340457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Delinin Hatıra Defteri isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Bir Delinin Hatıra Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Tehlikeli Masallar kitabının da yazarı Ahmet Altan tarafından kaleme alınan İçimizde Bir Yer kitabı Deneme (Yerli) , Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9799756363514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İçimizde Bir Yer isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İçimizde Bir Yer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez, baş olmak için arı gibi çalışmak lazım.. gibi sözlerle ifade bulan bir kitap. Zihinsel sınırlamalardan özgürleşmeyi ve kendi içsel potansiyelini farkettirmeyi hedef alan bir motivasyon kitabı.
4.9
Yusufçuk Gece Gelir kitabının da yazarı Melissa P. (Melissa Panarello) tarafından kaleme alınan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabı Anlatı, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756287293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nilüfer Uğur Dalay çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Son Kuşlar kitabı Öykü, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053607199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Kuşlar isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Son Kuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Son Kuşlar kitabı Öykü, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053607199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Kuşlar isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Son Kuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Değirmen kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Kürk Mantolu Madonna 70 Yaşında kitabı Cumhuriyet Dönemi Roman, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750824593 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kürk Mantolu Madonna 70 Yaşında isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kürk Mantolu Madonna 70 Yaşında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Teslis'in İkincisi kitabının da yazarı Fernando Pessoa tarafından kaleme alınan Huzursuzluğun Kitabı kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750706653 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Huzursuzluğun Kitabı isimli kitap 675 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Saadet Özen çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Huzursuzluğun Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Lüzumsuz Adam kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lüzumsuz Adam isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Lüzumsuz Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Tehlikeli Masallar kitabının da yazarı Ahmet Altan tarafından kaleme alınan Kristal Denizaltı kitabı Deneme, Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9756363878 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kristal Denizaltı isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kristal Denizaltı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Kapalı Gişe Karanlık kitabının da yazarı Serkan Özel tarafından kaleme alınan Sıcak Ayaz kitabı Aşk, Aşk Sözleri, Aşk Yazıları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054771721 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıcak Ayaz isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En İyi Deneme Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sıcak Ayaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Sorun Bendeymiş kitabının da yazarı Pinkfreud tarafından kaleme alınan Sorun Bende Değil, Sende kitabı Edebiyat, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054054503 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sorun Bende Değil, Sende isimli kitap 353 sayfadan oluşuyor. Sorun Bende Değil, Sende kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Yazarın iç dünyasında yaşadığı gelgitleri bu kitap birebir aktarıyor. Bir kadın tarafından dünyanın algılanışı ve dünyaya isyanını birebir sunuyor.
8.5
Antik Acılar kitabının da yazarı Sunay Akın tarafından kaleme alınan Bir Çift Ayakkabı kitabı Roman, Deneme türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604372 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Çift Ayakkabı isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Bir Çift Ayakkabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yezidin Kızı kitabının da yazarı Refik Halid Karay tarafından kaleme alınan Memleket Hikayeleri kitabı Öykü, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751029393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Memleket Hikayeleri isimli kitap 197 sayfadan oluşuyor. Memleket Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Kara Kedinin Gölgesi kitabının da yazarı Yekta Kopan tarafından kaleme alınan Kediler Güzel Uyanır kitabı Edebiyat, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750713880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kediler Güzel Uyanır isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Kaynak sayılacak kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kediler Güzel Uyanır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Benim De Söyleyeceklerim Var (üç) kitabının da yazarı Umut Sarıkaya tarafından kaleme alınan Benim De Söyleyeceklerim Var! kitabı Roman, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mürekkep Basın Yayın yayınevinden 1970 yılında 9786054173105 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim De Söyleyeceklerim Var! isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Kitap Okurken Kahkahalara Boğulacağınız Komik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Benim De Söyleyeceklerim Var! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 41