up
ara
ÜYELER
DİĞER

Aşk Kitapları

Yeni Çıkan Aşk Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Aşk kitapları

En İyi Aşk Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Aşk kitapları
9.1
Sabahattin Ali’nin Türk Edebiyatına kazandırdığı en önemli eserlerden biri olan Kürk Mantolu Madonna’da bir yandan Raif Efendi’nin yaşadığı aşk, içsel yolculuk tadında anlatılırken bir yandan da karakterler hakkında psikolojik tahliller ve betimlemeler okuyucuya sunulmaktadır.
8.1
Kitapları 30'dan fazla dile çevrilen ünlü yazar Elif Şafak'ın tasavvuf felsefesinden yola çıkarak yazdığı aşk romanıdır. Kitap Ella Rubinntain adında orta yaşlı bir ev kadınının okduğu bir tasavvuf kitabından sonra hayatının nasıl değiştiğini ele alıyor.
8.9
Uçarı, yaramaz ve büyüdükçe çok güzelleşen Çalıkuşu Feride'nin hayatı, aşkı, öğretmenlik yılları ve arka plandaki Anadolu halkının yaşayışını, 1.Dünya Savaşını ve Osmanlı'nın son zamanlarını konu alan roman bir Türk Klasik Romanıdır.
8.6
Ailesinin öldürülmesinden sonra yanında yaşamaya başladığı ailenin tek kızı Muazzez'le aşk yaşamaya başlayan Kuyucaklı Yusuf'un hikayesi anlatılmaktadır.
8.6
Ahmet Arslan, köpeğiyle birlikte sessiz ve sakin bir hayat sürerken katıldığı bir davet sırasında bir kadının öldürülmesiyle, sıradan olan hayatı bir anda değişir. Olayı araştırmaya gelen gazeteciye, kendisinin ve kardeşinin hayatını anlatmaya başlar.
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
7.6
Üniversitede başlayan bir aşk, evlilikle sonuçlanır. Fakat erkek doğulu aşiret çocuğu, kız ise İstanbulludur. Kültürler, örf ve adetler bu evliliği drama dönüştürür.
8.5
Geçirdiği bir kazadan sonra kitabın ana karakteri olan Will Traynor’ın hayatı bir anda değişir. Kazadan sonra ailesi, Will’e bakması için ekonomik sıkıntıları olan Lou adında bir bakıcı tutarlar. Kitap, Will’in hayattan vazgeçme isteği ile Lou’nun hayata umutla bağlanmasını ve aralarında oluşan duygusal bağı anlatıyor.
8.3
John Green'in Türkçeye çevrilen ilk romanı olan Aynı Yıldızın Altında adlı kitap, on altı yaşındaki akciğer kanseri hastası Hazel ile destek grubunda tanıştığı tümör hastası Augustus'un aralarında oluşan duygusal bağı konu edinen romantik ve dramatik bir gençlik romanıdır.
8.7
The Hunger Games Catching Fire kitabının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Açlık Oyunları kitabı Bilim Kurgu, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786055943639 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık Oyunları isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık Oyunları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Aşk Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Aşk kitapları

Diğer Aşk Kitapları

8.0
Zorla Güzellik Olmaz ve Aşkta Seni Seçtim kitaplarının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Hırçın Aşk kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944825580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hırçın Aşk isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Can Türkyılmaz çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hırçın Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Seninle Başım Dertte kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944824316 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seninle Başım Dertte isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Ceylan çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Seninle Başım Dertte kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Kaçak Yolcu kitabı Kuzey Amerika, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944827133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaçak Yolcu isimli kitap 450 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Funda Sularöz çevirmiştir. Kaçak Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Aşkta Seni Seçtim kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944821759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkta Seni Seçtim isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meryem Gündoğdu çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşkta Seni Seçtim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zorba Aşık ve Gözlerinin Esareti kitaplarının da yazarı Jennifer Royce tarafından kaleme alınan İntikamla Gelen kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mortena yayınevinden 2016 yılında 9786058353954 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İntikamla Gelen isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. İntikamla Gelen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Zorba Aşık kitabının da yazarı Jennifer Royce tarafından kaleme alınan Gözlerinin Esareti kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055358792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerinin Esareti isimli kitap 573 sayfadan oluşuyor. Gözlerinin Esareti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zorba Aşık kitabının da yazarı Jennifer Royce tarafından kaleme alınan Esir Yürek kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mortena yayınevinden 2016 yılında 9786058353909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Esir Yürek isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Esir Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Zehirli Sular kitabının da yazarı Fiona Paul tarafından kaleme alınan Karanlık Sular kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9786050911329 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Sular isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melis Özben çevirmiştir. Karanlık Sular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Zalim Cazibe kitabının da yazarı Julia London tarafından kaleme alınan Tehlikeli İlişkiler kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786053480716 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tehlikeli İlişkiler isimli kitap 350 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Ermiş çevirmiştir. Tehlikeli İlişkiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzyıllık Hikaye kitabının da yazarı Osman Gazi Kandemir tarafından kaleme alınan Gelincik kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2015 yılında 9786054921287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gelincik isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Gelincik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yüzleşme kitabının da yazarı Calia Read tarafından kaleme alınan Kördüğüm kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055016234 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kördüğüm isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İnci Nazlı çevirmiştir. Kitap Psikolojik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kördüğüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzleri Arayan Adam ve Küfkedisi kitaplarının da yazarı Ilgın Olut tarafından kaleme alınan Hayatperest kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 2015 yılında 9786059724210 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatperest isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Hayatperest kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Kitapları
Aşk kitapları, insanların tek taraflı ya da karşılıklı olarak birbirlerine karşı besledikleri yoğun duyguları tutku ve duygusallıkla ele alır. Birbirine kavuşamayan sevgililer, tek taraflı yaşanan platonik aşklar, birbirleri uğruna her şeyi göze alan büyük aşıklar ve daha fazlası bu kitaplarda.