up
ara

Aşk Hikayesi Kitapları

Yeni Çıkan Aşk Hikayesi Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Aşk Hikayesi kitapları

En İyi Aşk Hikayesi Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Aşk Hikayesi kitapları
7.0
Ahmet Batman'ın ilk kitabı olan Soğuk Kahve, bir adam tarafından sevgilisine yazılmış olan aşk sözlerinden oluşuyor. Edebi kaygılardan uzak, kimi zaman özlem, kimi zaman sitem içeren yoğun duygularla yazılmış sözler...
7.4
Birbirine aşık olan bir çift, ailelerin karşı çıkması sonucu bambaşka hayatlara savrulur. Sevmedikleri kişiler ile evlenen Aslı ve Murat yıllar sonra tekrar karşılaşır.
7.6
Birbirini çok seven bir kadınla adamın başlarından geçen trajik bir olayın ardından yaşanan, hayata tutunma çabaları, ilginç tesadüfler ve aşkın umulmadık bir şekilde yeniden ortaya çıkışı üzerine kurgulanmış etkileyici bir aşk hikayesi.
8.5
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan İncir Kuşları kitabı Savaş, Bosna türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051064390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İncir Kuşları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İncir Kuşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Aşk ve Gurur kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708619 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Gurur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Gurur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054054381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutsuzken Okunabilecek Gülümseten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Aşk kitabının da yazarı Henri Beyle Stendhal tarafından kaleme alınan Kırmızı ve Siyah kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789750512193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı ve Siyah isimli kitap 596 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cemal Bâli Akal çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kırmızı ve Siyah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Gölgedekiler kitabının da yazarı Can Dündar tarafından kaleme alınan Aşka Veda kitabı Sosyoloji, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750714658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Veda isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşka Veda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Erkekler ve Diğer Felaketler kitabının da yazarı Kerstin Gier tarafından kaleme alınan Zümrüt Yeşil kitabı Aşk Hikayesi, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053431077 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zümrüt Yeşil isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Firuzan Gürbüz çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zümrüt Yeşil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
4N1K-2 kitabının da yazarı Büşra Yılmaz tarafından kaleme alınan Ölüme Fısıldayan Adam kitabı Aşk, Ölüm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051731438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüme Fısıldayan Adam isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap En Değerli Kitaplarım listesinde de yeralmaktadır. Ölüme Fısıldayan Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Aşk Hikayesi Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Aşk Hikayesi kitapları

Diğer Aşk Hikayesi Kitapları

9.0
Yüreğini Haramdan Sakın kitabının da yazarı Merve Özcan tarafından kaleme alınan Gözlerini Haramdan Sakın kitabı Aşk Romanı, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Portakal yayınevinden 2016 yılında 9789756491942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerini Haramdan Sakın isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Gözlerini Haramdan Sakın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1 kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Top kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799758467388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Top isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Top kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeter ve Şahin’in birbirlerine aşık oldukları andan itibaren hayatlarında yaşadıkları değişimi konu almıştır.
7.0
Yemek Cennetten Çıkmadır! kitabının da yazarı Yemek Cennetten Çıkmadır! ve Gecenin Işığına Uç kitaplarının da yazarı Jennie Shortridge tarafından kaleme alınan Aşk Su Anı kitabı Aşk Romanı, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eksik Parça yayınevinden 2013 yılında 9786056403422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Su Anı isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hülya Key çevirmiştir. Aşk Su Anı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşamın Kendisidir Aşk ve Şiir İkizini Arar kitaplarının da yazarı Atilla Birkiye tarafından kaleme alınan Aşk Üçlemesi kitabı Kadın Erkek İlişkileri, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Özgür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789754472479 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Üçlemesi isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Aşk Üçlemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yaramaz Çocuk kitabının da yazarı Yaramaz Çocuk ve Anka kitaplarının da yazarı Dilek Tarıncı tarafından kaleme alınan Çikolatam Olur Musun? kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786051731018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çikolatam Olur Musun? isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Çikolatam Olur Musun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Yalnız Bir Kadın kitabının da yazarı Yalnız Bir Kadın ve Hayat Beklemez kitaplarının da yazarı Sheila O'Flanagan tarafından kaleme alınan En Tatlı Veda kitabı Roman (Çeviri), Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2004 yılında 9789753314510 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Tatlı Veda isimli kitap 453 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Meltem Erkmen çevirmiştir. En Tatlı Veda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Wilde ve Ivy yıllar sonra yeniden bir araya gelmiş fakat Ivy’in nişanlısı olan Damon ikilinin arasında durmaya devam ediyordu.
1.0
Vincent Serisi 2-Sana Ait kitabının da yazarı Yeşim Aydı tarafından kaleme alınan Vincent Serisi 1 - Sıfır kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786051730974 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vincent Serisi 1 - Sıfır isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Vincent Serisi 1 - Sıfır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Vercoquin ve Plankton kitabının da yazarı Boris Vian tarafından kaleme alınan Günlerin Köpüğü kitabı Aşk Romanı, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 1999 yılında 9789753900584 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günlerin Köpüğü isimli kitap 253 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ertan çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Günlerin Köpüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Unutulmayan Dans - Kapıdaki Bebek ve Cennette Bir Düğün - Yalnız Kurt kitaplarının da yazarı Cara Colter tarafından kaleme alınan Özel Bir Kadın - Bir Ada Masalı kitabı Aşk Hikayesi, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harlequin Türkiye yayınevinden 2018 yılında 9771309756004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özel Bir Kadın - Bir Ada Masalı isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Özel Bir Kadın - Bir Ada Masalı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Tutkun kitabının da yazarı A.L. Jackson tarafından kaleme alınan Son Pişmanlık kitabı Roman (Çeviri), Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aspendos Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786055175184 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Pişmanlık isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye M. Can Uzer çevirmiştir. Son Pişmanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!