up
ara

Aşk Romanı Kitapları

Yeni Çıkan Aşk Romanı Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Aşk Romanı kitapları

En İyi Aşk Romanı Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Aşk Romanı kitapları
9.1
Sabahattin Ali’nin Türk Edebiyatına kazandırdığı en önemli eserlerden biri olan Kürk Mantolu Madonna’da bir yandan Raif Efendi’nin yaşadığı aşk, içsel yolculuk tadında anlatılırken bir yandan da karakterler hakkında psikolojik tahliller ve betimlemeler okuyucuya sunulmaktadır.
8.0
Kitapları 30'dan fazla dile çevrilen ünlü yazar Elif Şafak'ın tasavvuf felsefesinden yola çıkarak yazdığı aşk romanıdır. Kitap Ella Rubinntain adında orta yaşlı bir ev kadınının okduğu bir tasavvuf kitabından sonra hayatının nasıl değiştiğini ele alıyor.
7.4
Birbirine aşık olan bir çift, ailelerin karşı çıkması sonucu bambaşka hayatlara savrulur. Sevmedikleri kişiler ile evlenen Aslı ve Murat yıllar sonra tekrar karşılaşır.
6.6
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi kitabının da yazarı Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Bukre kitabı Aşk Romanı, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054771738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bukre isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Kötü Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bukre kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Birbirini çok seven bir kadınla adamın başlarından geçen trajik bir olayın ardından yaşanan, hayata tutunma çabaları, ilginç tesadüfler ve aşkın umulmadık bir şekilde yeniden ortaya çıkışı üzerine kurgulanmış etkileyici bir aşk hikayesi.
8.5
David Copperfield kitabının da yazarı Charles Dickens tarafından kaleme alınan İki Şehrin Hikayesi kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750713392 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Şehrin Hikayesi isimli kitap 462 sayfadan oluşuyor. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. İki Şehrin Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Pride and Prejudice kitabının da yazarı Jane Austen tarafından kaleme alınan Aşk ve Gurur kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750708619 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk ve Gurur isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk ve Gurur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Allah Beni Böyle Yaratmış - Pucca Günlük 3. Kitap kitabının da yazarı Pucca tarafından kaleme alınan Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054054381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutsuzken Okunabilecek Gülümseten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Narlı Ev kitabının da yazarı Oscar Wilde tarafından kaleme alınan Dorian Gray'in Portresi kitabı Roman (Çeviri), Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750702938 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dorian Gray'in Portresi isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yeğinobalı çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dorian Gray'in Portresi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Gül ve Avcı kitabının da yazarı Asude tarafından kaleme alınan Pabucumun Ajanı - 1 kitabı Gençlik, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055358563 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pabucumun Ajanı - 1 isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitap En Karamsar Okurları Bile Mutlu Eden Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Pabucumun Ajanı - 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Aşk Romanı Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Aşk Romanı kitapları

Diğer Aşk Romanı Kitapları

6.3
Zambak Kokulu Yalnızlık kitabının da yazarı Nurgün Erdinç tarafından kaleme alınan Kan Kırmızı İhanet kitabı Aşk Romanı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944174664 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Kırmızı İhanet isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kan Kırmızı İhanet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yüreğini Haramdan Sakın kitabının da yazarı Merve Özcan tarafından kaleme alınan Gözlerini Haramdan Sakın kitabı Aşk Romanı, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Portakal yayınevinden 2016 yılında 9789756491942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerini Haramdan Sakın isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Gözlerini Haramdan Sakın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yumuşak Makine / Cut-up Üçlemesi 1 kitabının da yazarı William S. Burroughs tarafından kaleme alınan Top kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799758467388 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Top isimli kitap 139 sayfadan oluşuyor. Top kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeter ve Şahin’in birbirlerine aşık oldukları andan itibaren hayatlarında yaşadıkları değişimi konu almıştır.
6.0
Yeter ki İste kitabının da yazarı Yeter ki İste ve Barış Tek Yoldur kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu kitabı Aşk Romanı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9789751022073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şule Özsoy çevirmiştir. Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yeter ki İste kitabının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Ruh İkizi (Sonsuz Bir Aşkın Romanı) kitabı Aşk Romanı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2007 yılında 9789751025890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruh İkizi (Sonsuz Bir Aşkın Romanı) isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Ruh İkizi (Sonsuz Bir Aşkın Romanı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yemek Cennetten Çıkmadır! kitabının da yazarı Yemek Cennetten Çıkmadır! ve Gecenin Işığına Uç kitaplarının da yazarı Jennie Shortridge tarafından kaleme alınan Aşk Su Anı kitabı Aşk Romanı, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eksik Parça yayınevinden 2013 yılında 9786056403422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Su Anı isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hülya Key çevirmiştir. Aşk Su Anı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşamın Kendisidir Aşk ve Şiir İkizini Arar kitaplarının da yazarı Atilla Birkiye tarafından kaleme alınan Aşk Üçlemesi kitabı Kadın Erkek İlişkileri, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Özgür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789754472479 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Üçlemesi isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Aşk Üçlemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yaramaz Çocuk kitabının da yazarı Yaramaz Çocuk ve Anka kitaplarının da yazarı Dilek Tarıncı tarafından kaleme alınan Çikolatam Olur Musun? kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786051731018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çikolatam Olur Musun? isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Çikolatam Olur Musun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Yalnız Bir Kadın kitabının da yazarı Yalnız Bir Kadın ve Hayat Beklemez kitaplarının da yazarı Sheila O'Flanagan tarafından kaleme alınan En Tatlı Veda kitabı Roman (Çeviri), Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2004 yılında 9789753314510 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan En Tatlı Veda isimli kitap 453 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Meltem Erkmen çevirmiştir. En Tatlı Veda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Yalancı Sevda kitabının da yazarı Jill Shalvis tarafından kaleme alınan Küçük Tatlı Heyecan kitabı Roman (Çeviri), Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786055395636 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Tatlı Heyecan isimli kitap 325 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nur Çakmakkaya çevirmiştir. Küçük Tatlı Heyecan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Yalancı Sevda kitabının da yazarı Jill Shalvis tarafından kaleme alınan Aşka Yolculuk kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786055395414 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Yolculuk isimli kitap 325 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Tunca çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşka Yolculuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Romanı Kitapları
Aşk romanı kitapları, insanların tek taraflı ya da karşılıklı olarak birbirlerine karşı besledikleri yoğun duyguları tutku ve duygusallıkla ele alır. Birbirleri uğruna her şeyi göze alan büyük aşıklar ve daha fazlası bu kitaplarda.