up
ara
ÜYELER
DİĞER

Atatürk Kitapları

Yeni Çıkan Atatürk Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Atatürk kitapları

En İyi Atatürk Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Atatürk kitapları
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.
9.5
Atatürk'ün kaleme aldığı bu eser, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 15 -20 Ekim 1927 tarihleri arasında Ankara'da toplanan İkinci Kurultayı'nda 36, 5 saat süren ve altı günde okunan tarihi bir hitabeye dayanmaktadır. Bu sebeple Nutuk adını almıştır. Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş sürecini öğrenmek isteyenlerin mutlaka okuması gereken çok değerli bir belge niteliği taşımaktadır.
8.4
Osmanlı İmparatorluğu'nun yıkılıp Cumhuriyetin kurulduğu dönemde İttihak ve Terakki üyesi olan Şehsuvar Sami vatanı ile sevdiği kadın arasında kalır.
9.3
Gölgedekiler kitabının da yazarı Can Dündar tarafından kaleme alınan Sarı Zeybek kitabı Atatürk, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750715297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarı Zeybek isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunması Gereken Tarih Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sarı Zeybek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İmparatorluğun En Uzun Yüzyılı kitabının da yazarı İlber Ortaylı tarafından kaleme alınan Gazi Mustafa Kemal Atatürk kitabı Atatürk, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kronik Kitap yayınevinden 2018 yılında 9789752430297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gazi Mustafa Kemal Atatürk isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken En İyi 2018 Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Suyu Arayan Adam kitabının da yazarı Şevket Süreyya Aydemir tarafından kaleme alınan Tek Adam Cilt: 1 1881-1919 kitabı Tarih, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751406705 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tek Adam Cilt: 1 1881-1919 isimli kitap 423 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Tek Adam Cilt: 1 1881-1919 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Efsaneler ve Gerçekler kitabının da yazarı Mustafa Armağan tarafından kaleme alınan Kızıl Pençe kitabı Tarih, Cumhuriyet Dönemi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050801187 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl Pençe isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kızıl Pençe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Gölgedekiler kitabının da yazarı Can Dündar tarafından kaleme alınan Yükselen Bir Deniz kitabı Askeri Tarih, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789755333724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükselen Bir Deniz isimli kitap 111 sayfadan oluşuyor. Yükselen Bir Deniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Gölgedekiler kitabının da yazarı Can Dündar tarafından kaleme alınan Yaveri Atatürk'ü Anlatıyor kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750717987 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaveri Atatürk'ü Anlatıyor isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Herkesin Kitaplığında Bulunması Gereken En İyi Atatürk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yaveri Atatürk'ü Anlatıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Atatürk'ün Uşağı İdim kitabının da yazarı Cemal Granda tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Uşağının Gizli Defteri kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kent Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944915311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Uşağının Gizli Defteri isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitap Herkesin Kitaplığında Bulunması Gereken En İyi Atatürk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Atatürk'ün Uşağının Gizli Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Atatürk Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Atatürk kitapları

Diğer Atatürk Kitapları

9.0
Yarim Haziran kitabının da yazarı Can Dündar tarafından kaleme alınan Gölgedekiler kitabı Tarih, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9799755331187 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölgedekiler isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Gölgedekiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalnız Efe ve Bomba kitaplarının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Türklük Ülküsü kitabı Tarih, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toker Yayınları yayınevinden 2016 yılında IDE55706 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türklük Ülküsü isimli kitap 179 sayfadan oluşuyor. Türklük Ülküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yahya Kemal Beyatlı Yaşamı ve Yapıtlarını Okuma Kılavuzu ve Ant kitaplarının da yazarı Kemal Bek tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Nutuk'ta Kullandığı Belgeler kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9759984427 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Nutuk'ta Kullandığı Belgeler isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Atatürk'ün Nutuk'ta Kullandığı Belgeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ufukların Efendisi Cengiz Han kitabının da yazarı Nazile Abbaslı tarafından kaleme alınan Mareşal Gazi M. Kemal Atatürk ve Anadolu İhtilali kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yaylım Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9789944369039 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mareşal Gazi M. Kemal Atatürk ve Anadolu İhtilali isimli kitap 343 sayfadan oluşuyor. Mareşal Gazi M. Kemal Atatürk ve Anadolu İhtilali kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Üç Korkusuz Arkadaş ve Barek kitaplarının da yazarı Yılmaz Yeşildağ tarafından kaleme alınan Mustafa Kemal Atatürk kitabı Atatürk, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çizmeli Kedi yayınevinden 2012 yılında 9786055671242 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mustafa Kemal Atatürk isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Mustafa Kemal Atatürk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye ve Karanlık Savaş ve Soros, CFR ve Arap Ayaklanması kitaplarının da yazarı Barış Doster tarafından kaleme alınan Atatürk Türk Dünyası ve Mazlum Milletler kitabı Türkiye Tarihi, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toplumsal Dönüşüm Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789756448571 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk Türk Dünyası ve Mazlum Milletler isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Atatürk Türk Dünyası ve Mazlum Milletler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Türk-Rus Diplomasisinden Gizli Sayfalar ve Rus Devlet Arşivlerinden 150 Belgede Ermeni Meselesi kitaplarının da yazarı Mehmet Perinçek tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789753434096 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Türk Ordusu'nun Tasfiyesi (Ciltli) kitabının da yazarı Gökçe Fırat tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Altı Oku kitabı Atatürk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İleri Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9799756288480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Altı Oku isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Atatürk'ün Altı Oku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türk Devriminin Temel Belgeleri kitabının da yazarı Türk Devriminin Temel Belgeleri ve Türk Anayasa Metinleri kitaplarının da yazarı Yücel Karlıklı tarafından kaleme alınan Atatürk Dönemi Türk Deniz Politikası kitabı Atatürk, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Derlem Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786058853683 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk Dönemi Türk Deniz Politikası isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Atatürk Dönemi Türk Deniz Politikası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türk Devrimi kitabının da yazarı Kurt Steinhaus tarafından kaleme alınan Atatürk Devrimi Sosyolojisi kitabı Araştırma - İnceleme, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pozitif Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9756461292 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk Devrimi Sosyolojisi isimli kitap 221 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Akkaş çevirmiştir. Atatürk Devrimi Sosyolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Türk Devrim Tarihi kitabının da yazarı Türk Devrim Tarihi ve Atatürk Devrimi kitaplarının da yazarı Suna Kili tarafından kaleme alınan Atatürk Devrimi: Bir Çağdaşlaşma Modeli kitabı Kurtuluş Savaşı, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2015 yılında 9754580707 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk Devrimi: Bir Çağdaşlaşma Modeli isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Atatürk Devrimi: Bir Çağdaşlaşma Modeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.