up
ara

Bilim Kitapları

Yeni Çıkan Bilim Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Bilim kitapları

En İyi Bilim Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Bilim kitapları
9.1
Yuval Noah Harari'nin 2015'te Türkçeye çevrilen ve çok satanlar arasına giren kitabı Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens, bugüne kadar yeryüzünde yaşamış insan türlerine değinen ve bu insan türlerinden günümüzde halen yaşamakta olan Homo Sapiens'in tarihi gelişimini bilimsel verilere dayanarak detaylı bir şekilde ele alan bir kitaptır.
7.2
Afili Lügat kitabının da yazarı John Lloyd tarafından kaleme alınan Cahillikler Kitabı kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2008 yılında 9786055813000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cahillikler Kitabı isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emre Ergüven, Cihan Aslı Filiz çevirmiştir. Cahillikler Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
İsa’nın Son Sırrı kitabının da yazarı Jose Rodrigues Dos Santos tarafından kaleme alınan Tanrı'nın Formülü kitabı Roman (Çeviri), Kuantum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053432104 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrı'nın Formülü isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cem Demirkan çevirmiştir. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tanrı'nın Formülü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Ceviz Kabuğundaki Evren kitabının da yazarı Stephen W. Hawking tarafından kaleme alınan Zamanın Kısa Tarihi kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051067582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kısa Tarihi isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Gönülşen çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Kısa Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Ve... Sonraki Hayattan Kırk Öykü kitabının da yazarı David Eagleman tarafından kaleme alınan Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabı Psikoloji, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Domingo Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786054729074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Incognito - Beynin Gizli Hayatı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Arık Tozar çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Incognito - Beynin Gizli Hayatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens kitabının da yazarı Yuval Noah Harari tarafından kaleme alınan Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi kitabı Arkeoloji, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kolektif Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786055029630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitap Kitaplığınızda Mutlaka Bulunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Homo Deus: Yarının Kısa Bir Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kara Delikler kitabının da yazarı Stephen Hawking tarafından kaleme alınan Benim Kısa Tarihim kitabı Otobiyografi, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050929867 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Kısa Tarihim isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Benim Kısa Tarihim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Fraktal Düşünceler kitabının da yazarı Sinan Canan tarafından kaleme alınan Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tuti Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786058509191 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kör Saatçi kitabının da yazarı Richard Dawkins tarafından kaleme alınan Gen Bencildir kitabı Genetik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789754030327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gen Bencildir isimli kitap 329 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gen Bencildir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Ortadoğu Uygarlık Mirası kitabının da yazarı Muazzez İlmiye Çığ tarafından kaleme alınan Kur'an İncil ve Tevrat'ın Sumer'deki Kökeni kitabı Din, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753431101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kur'an İncil ve Tevrat'ın Sumer'deki Kökeni isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kur'an İncil ve Tevrat'ın Sumer'deki Kökeni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Bilim Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Bilim kitapları

Diğer Bilim Kitapları

9.5
Zihnin Sihirbazlığı kitabının da yazarı Sandra Blakeslee tarafından kaleme alınan Beyindeki Hayaletler - İnsan Zihninin Gizemlerine Doğru kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boğaziçi Üniversitesi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786054238514 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyindeki Hayaletler - İnsan Zihninin Gizemlerine Doğru isimli kitap 326 sayfadan oluşuyor. Beyindeki Hayaletler - İnsan Zihninin Gizemlerine Doğru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zihin Kullanma Kılavuzu kitabının da yazarı John Taylor tarafından kaleme alınan Kara Delik kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753900683 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Delik isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Harun Mutluay, Fadıl Akgün çevirmiştir. Kara Delik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zihin Kontrol Operasyonları kitabının da yazarı Zihin Kontrol Operasyonları ve Beynimdeki Yabancı kitaplarının da yazarı Ali Selman Demirbağ tarafından kaleme alınan Beynimdeki Yabancı kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Anatolia Kitap yayınevinden 2011 yılında 9786054447404 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynimdeki Yabancı isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor. Beynimdeki Yabancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme kitabının da yazarı Zalmoksis'ten Cengiz Han'a Daçya ve Doğu Avrupa Folkloru ve Dini Üzerine Karşılaştımalı Bir İnceleme ve Mistik Hint Erotizmi kitaplarının da yazarı Mircea Eliade tarafından kaleme alınan Demirciler ve Simyacılar kitabı Bilim, İlkçağ Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 2003 yılında 9789758240852 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Demirciler ve Simyacılar isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Emin Özcan çevirmiştir. Demirciler ve Simyacılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yüzbaşı Mehmet Muzaffer ve Afet Okulu kitaplarının da yazarı Metin Soylu tarafından kaleme alınan Piri Reis Haritası'nın Şifresi kitabı Tarih, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Saraçoğlu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059948029 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piri Reis Haritası'nın Şifresi isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Piri Reis Haritası'nın Şifresi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Yuval Noah Harari'nin 2015'te Türkçeye çevrilen ve çok satanlar arasına giren kitabı Hayvanlardan Tanrılara - Sapiens, bugüne kadar yeryüzünde yaşamış insan türlerine değinen ve bu insan türlerinden günümüzde halen yaşamakta olan Homo Sapiens'in tarihi gelişimini bilimsel verilere dayanarak detaylı bir şekilde ele alan bir kitaptır.
7.0
Yürüyen Ev Kaplumbağa ve Muhteşem Planör: Albatros kitaplarının da yazarı Arif Sarsılmaz tarafından kaleme alınan 110 Soruda Yaratılış ve Evrim Tartışması kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Burç Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789759093266 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 110 Soruda Yaratılış ve Evrim Tartışması isimli kitap 431 sayfadan oluşuyor. 110 Soruda Yaratılış ve Evrim Tartışması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yunus Emre ve Tasavvuf Felsefesi ve Hayat Felsefesi kitaplarının da yazarı Faruk Yılmaz tarafından kaleme alınan Hücre Mikrokosmos 2 kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Berikan Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752672437 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hücre Mikrokosmos 2 isimli kitap 197 sayfadan oluşuyor. Hücre Mikrokosmos 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yöneticiler İçin NLP kitabının da yazarı Yöneticiler İçin NLP ve NLP El Kitabı kitaplarının da yazarı Harry Alder tarafından kaleme alınan NLP: Yüksek Performansa Ulaşmanın Yeni Bilimi ve Sanatı kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753220453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan NLP: Yüksek Performansa Ulaşmanın Yeni Bilimi ve Sanatı isimli kitap 227 sayfadan oluşuyor. NLP: Yüksek Performansa Ulaşmanın Yeni Bilimi ve Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yıldızların Zamanı kitabının da yazarı Alan Lightman tarafından kaleme alınan Einstein'ın Düşleri kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786055691554 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Einstein'ın Düşleri isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Algan Sezgintüredi çevirmiştir. Einstein'ın Düşleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeniçeriler ve Bir Yeniçerinin Hatıratı kitabının da yazarı Yeniçeriler ve Bir Yeniçerinin Hatıratı ve Osmanlı'da İmamlar ve Bir İmamın Günlüğü kitaplarının da yazarı Kemal Beydilli tarafından kaleme alınan Türk Bilim ve Matbaacılık Tarihinde Mühendishane, Mühendishane Matbaası ve Kütüphanesi (1776-1826) (Ciltli) kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eren Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 2880000014638 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Bilim ve Matbaacılık Tarihinde Mühendishane, Mühendishane Matbaası ve Kütüphanesi (1776-1826) (Ciltli) isimli kitap 550 sayfadan oluşuyor. Türk Bilim ve Matbaacılık Tarihinde Mühendishane, Mühendishane Matbaası ve Kütüphanesi (1776-1826) (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeniçağ Biliminin Doğuşu Bilimsel Düşüncenin Tarihi Üzerinde İncelemeler ve 19. Yüzyıl Başlarında Rusya'da Batıcılık, Ulusçuluk ve Felsefe kitaplarının da yazarı Alexandre Koyre tarafından kaleme alınan Kapalı Dünyadan Sonsuz Evrene kitabı Bilim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İdea Yayınevi yayınevinden 2017 yılında 9789753970709 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kapalı Dünyadan Sonsuz Evrene isimli kitap 243 sayfadan oluşuyor. Kapalı Dünyadan Sonsuz Evrene kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bilim Kitapları
Bilim kitaplar; evrenin, evrendeki olguların ve olayların açıklanması ve geliştirilmesi konusunda yazılan kitaplardır. İnsanoğlunun kendi gelişimini, neler yaşadığını ve geleceğini nasıl çizdiğini bu kitaplarda bulabilirsiniz.